برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: مثل اینکه کادر فنی از کره دیگری آمده اند

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۳ — اوج نیوز

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:اشتباه کردم بدون اینکه پولی به حساب بچه‌ها واریز شود از وزارت ورزش تشکر کردم.

علی دایی

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل راه آهن عنوان کرد:مطمئنا بازی با راه آهن بازی سخت و حساسی برای ماست.ما تلاش می کنیم سه امتیاز را بگیریم.این مسابقه خیلی حساس است و همه سعی خود را می کنیم که سه امتیاز را بگیریم.راه آهن تیم خوبی است و در این هفته های اخیر امتیازات خوبی گرفته است.ما هم برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم.امیدوارم برنده این دیدار باشیم و هفته آخر بتوانیم جشن قهرمانی را بگیریم.

وی درباره اینکه آیا ۲ میلیارد وزارت ورزش و جوانان به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده است یا نه گفت:متاسفانه این پول در حساب فدراسیون ریخته شده است و تا الان به بازیکنان پولی داده نشده است.قرار بوده که قبل از بازی داماش این پول به بازیکنان داده شود.شماره حساب را هم گرفتند ولی تا امروز پولی داده نشده است.متوجه شدیم وزارت ورزش متاسفانه سه شرط برای این پول گذاشته است.اول اینکه بیش از ۵۰ درصد پولی به بازیکنی داده نشود.دومین شرط به کادر فنی و عوامل اجرایی پولی پرداخت نشود.مثل اینکه کادر فنی از کره دیگری آمده اند.شرط آخر هم اینکه تا جاییکه می شود از بازیکن تخفیف بگیرند.من اشتباه کردم بدون اینکه پولی به حساب بچه‌ها واریز شود از وزارت ورزش تشکر کردم.این اشتباه من بود.متاسفانه این شرط و شروطها را برای پرداخت قرار داده اند.نمی دانم در این شرایط باید چه گفت.. مثل اینکه آقایان حساب کرده‌اند حدود ۱۲ میلیارد به بازیکنان و کادر فنی بدهکارند. پس از این همه مدت آمده‌اند ۲ میلیارد پول داده‌اند و خواسته‌اند کمک کنند آن هم با این همه شرط و شروط. نمی‌دانم چه کسی باید جواب بازیکنان را بدهد. نمی‌دانم چگونه بازیکنانم بدون دریافت پول کار خود را انجام می‌دهند. آقایان پول را در حساب فدراسیون ریخته‌اند و قول داده‌اند نمی دانم چرا قبل از این بازی‌های حساس چنین اتفاقاتی و مسائلی درست می‌شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391