برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم فوتبال داماش گیلان چشم به نتیجه بازی ملوان دارد

چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۴ — ایرنا

تیم فوتبال داماش گیلان علاوه بر اینکه باید در دیدار برابر مس کرمان به برتری برسد برای بقاء در رقابت های لیگ برتر ، چشم به نتیجه دیدار تیم های ملوان با فجر سپاسی شیراز و همچنین راه آهن با ذوب آهن اصفهان دارد .

در هفته سی ام و پایانی رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور ، تیم فوتبال داماش گیلان عصر روز جمعه هفته جاری ۲۲ فروردین ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت مقابل تیم مس کرمان قرار می گیرد .

این دیدار برای تیم فوتبال داماش گیلان بسیار مهم و حیاتی است چون این تیم برای ماندن در رقابت های لیگ برتر باید در این مسابقه به پیروزی برسد و از طرف دیگر ، به نتیجه بازی تیم های ملوان و فجر سپاسی و همچنین راه آهن و ذوب آهن اصفهان نیز چشم بدوزد تا تیم های ملوان و راه آهن بتوانند مقابل حریفان خود امتیاز کسب کنند تا تیم داماش در لیگ برتر ماندگار شود .

البته در صورت کسب نتیجه پیروزی تیم فوتبال داماش گیلان مقابل مس کرمان ، اگر تیم ملوان بتواند از تیم فجر سپاسی امتیاز بگیرد ، تیم داماش به طور مستقیم به لیگ دسته اول سقوط نخواهد کرد و باید در دیدار پلی آف به میدان برود که در صورت کسب پیروزی در آن دیدار ، می تواند دوباره در رقابت های لیگ برتر ماندگار شود .

به همین دلیل دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و داماش گیلان در هفته سی ام و پایانی رقابت های لیگ برتر بسیار برای فوتبال دوستان گیلانی حائز اهمیت است چون با کسب نتیجه مطلوب ، تیم داماش می تواند در لیگ برتر ماندگار شود .

البته تیم فوتبال داماش گیلان در هفته پایانی در رشت به مصاف تیم فوتبال مس کرمان خواهد رفت و با حمایت تماشاگران خود مقابل تیم مس کرمان قرار می گیرد و برای اینکه شانس ماندن در لیگ برتر داشته باشد ، به طور حتم باید مقابل تیم مس کرمان به پیروزی برسد .

از طرف دیگر ، تیم فوتبال مس کرمان که سقوطش به رقابت های لیگ دسته اول مسجل شده ، انگیزه چندانی برای رویارویی با تیم فوتبال داماش گیلان ندارد و تیم داماش نیز باید از این فرصت استفاده کند و در همان نیمه اول کار را تمام کند .

به غیر از این مسابقه، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده استان گیلان در چارچوب این رقابت‌ها ، در شیراز به مصاف تیم فوتبال فجر شهید سپاسی خواهد رفت و فوتبال دوستان گیلانی اتنظار دارند که تیم ملوان حداقل بتواند یک امتیاز از حریف خود کسب کند تا در صورت پیروزی تیم داماش برابر مس کرمان ، تیم داماش نیز در رقابت های لیگ برتر ماندگار شود .

البته از غیر دیدار دو نماینده گیلان در رقابت های لیگ برتر ، دیدار تیم های فوتبال راه آهن و ذوب آهن نیز برای فوتبال دوستان گیلانی به خصوص طرفداران تیم فوتبال داماش گیلان بسیار حائز اهمیت است چون تیم راه آهن اگر بتواند از تیم ذوب آهن امتیاز بگیرد ، کمک بزرگی به تیم داماش گیلان خواهد کرد تا این تیم در صورت پیروزی برابر مس کرمان ، بتواند در لیگ برتر ماندگار شود .

به هر ترتیب باید منتظر ماند و مشاهده کرد که در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر چه نتایجی رقم خواهد خورد و علاوه بر اینکه کدام تیم جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد ، کدام تیم‌ها نیز به رقابت های لیگ دسته اول سقوط خواهند کرد .

تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور نیز ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب ۴۴ امتیاز در مکان ششم و تیم فوتبال داماش گیلان با کسب ۲۵ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند .

همچنین تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و فجر شهید سپاسی شیراز ۲۶ امتیازی هستند و به ترتیب در مکان های سیزدهم و چهاردهم جدول قرار دارند و ضمن اینکه تیم فوتبال مس کرمان نیز با کسب ۲۱ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391