برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جام جهانی امتحانات دانشگاه‌ها را تغییر داد

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۵۰ — ایرنا

سرپرست دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه امتحانات پایان ترم دانشگاه های سراسر کشور به دلیل جام جهانی فوتبال به جلو افتاده است، گفت: ترم دوم سال دانشگاهی به اندازه کافی کوتاه است و ما نمی توانیم بازهم آن را کوتاه تر کنیم. این کار به خاطر مسابقات جام جهانی صورت گرفت اما شخصا معتقدم به چنین تصمیمی نیاز نبود.

محمدعلی برخورداری روز سه شنبه اظهار کرد : دستورالعمل تعجیل در امتحانات به تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ابلاغ شده است و مرتبط با برگزاری مسابقات جام جهانی می باشد.

وی همچنین می گوید : فرهنگ زیر بنای هراقدامی در جامعه است و دانشگاه‌ها دراین حوزه نقش بسیار مهمی را عهده دار هستند .

برخورداری در مورد نام گذاری سال ۹۳ به نام ˈسال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهانیˈ، گفت: ما باید پیش از هر کاری فرهنگ خود را در دانشگاه‌ها اصلاح کنیم ، این نکته را به تمامی همکارانم نیز اعلام کردم.

وی ادامه داد : ما باید برای بهبود شرایط فرهنگی دانشگاه‌ها وحدت و یکپارچگی را مد نظر قرار داده و اقدامات لازم را برای بهبود شرایط انجام دهیم.

سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: دانشگاه‌ها در فرهنگ جامعه تاثیر مستقیم می گذارند ، ضعف ما در این بخش باعث شده تا در اکثر بخش‌ها متضرر شویم.

وی تصریح کرد: همه ما باید برای رسیدن به اهداف مد نظر رهبر معظم انقلاب در بحث فرهنگ برنامه ریزی کنیم و این کار در دانشگاه علم و صنعت آغاز شده است.

وی با اشاره به ضعف موجود در دانشگاه های کشور در حوزه فرهنگ اظهار کرد: در دانشگاه‌ها در این زمینه به شدت ضعف داشته و به همین دلیل قادر به فرهنگ سازی نبودیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391