برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دارایی ۳۰۰ میلیارد تومان یکی از سرخابی‌ها

دوشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۳۲ — مهر

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اعلام اینکه همکاری مناسبی با باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای واگذاری آنها صورت نگرفته است، گفت: نامه‌ای توسط یکی از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به وزیر ورزش نوشته شد، مبنی بر اینکه دارایی‌های یکی از این باشگاه‌ها ۳۰۰ میلیارد تومان است.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

عبدالله پوری‌حسینی امروز در نشستی خبری در خصوص واگذاری سهام دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق گفت: با وجود تمام فشارها برای انجام قیمت‌گذاری سهام این دو باشگاه تا پایان سال گذشته، اطلاعات کافی در اختیار سازمان قرار نگرفت و همکاری مناسبی دریافت نشد، با این وجود قیمتی توسط سازمان خصوصی‌سازی پیشنهاد و این قیمت در جلسه هیات واگذاری در اواخر سال گذشته با حضور وزیر ورزش و جوانان مطرح شد. وی با بیان اینکه هیات واگذاری قیمت ۱۰۰ میلیارد تومانی را برای این باشگاه‌ها پیشنهاد داده، اضافه کرد: دو مورد نقص در واگذاری‌ها و نبود اطلاعات دقیق مالی موجب شد، فرایند واگذاری آنها به امسال موکول شود. به طوریکه هیات وزیران دولت قبل خواستار واگذاری این باشگاه‌ها از گروه یک به گروه دو شده بود که باید بر اساس آن ۲۰ درصد سهام هر باشگاه در اختیار دولت قرار می‌گرفت که این موضوع محل ایراد وزیر ورزش و جوانان قرار داشت.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مقرر شد از هیات وزیران اجازه بگیریم که ۱۰۰ درصد سهام این دو باشگاه واگذار شود، یادآور شد: همچنین مشخص نبود در قالب این واگذاری‌ها ورزشگاه‌های درفشی‌فر و مرغوبکار به عنوان محل تمرین استقلال و پرسپولیس نیز باید واگذار می‌شد یا نه؟. بر این اساس، متن مصوبه‌ای تهیه و کارگروهی به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شد که پاسخ به این دو سئوال داده شود. وی یادآور شد: در همان روز نامه‌ای توسط یکی از باشگاه‌ها به وزیر ورزش نوشته شد، مبنی بر اینکه دارایی‌های یکی از این باشگاه‌ها ۳۰۰ میلیارد تومان است، این در حالی بود که ما تصور می‌کردیم این دو باشگاه وضعیت مالی خوبی ندارند و بدهکار هستند. در اصل اموال و دارایی‌های دو باشگاه و زیر مجموعه آنها در صورت‌های مالی آنها قید نشده بود.

پوری‌حسینی با تاکید بر اینکه سازمان خصوصی‌سازی در تلاش است واگذاری‌ها هر چه سریع‌تر انجام شود، در مورد باشگاه نفت تهران هم گفت: با توجه به نامه‌نگاری‌های انجام شده، قرار است این باشگاه تهرانی هم به بخش خصوصی منتقل شود که به پس از اتمام مراحل اداری، اقدامات لازم در این خصوص انجام می‌شود. البته باید کار واگذاری شرکت‌های فرهنگی - ورزشی از طریق مزایده تا پایان سال به انجام برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391