برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: درآمد فدراسیون از جام جهانی ۲۰۱۴ بین استان های کم برخوردار تقسیم می شود

پنجشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۲ — مهر

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در آمد حاصل از حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بین استان های کم برخوردار از جمله کردستان تقسیم می ‌شود.

علی کفاشیان ظهر پنج شنبه در مجمع انتخاباتی هئیت فوتبال استان کردستان اظهار داشت: کم کاری های در خصوص فوتبال چند استان تا کنون صورت گرفته است که یکی از این استان‌ها کردستان است و علیرغم وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود اعتباری به آن داده نشده است.

وی با اشاره به این مطلب که در سال جاری فوتبال کردستان به صورت ویژه دیده می شود، افزود: کمک مالی در چهار سال گذشته به فوتبال کردستان کم بوده است و این امر به دلیل کمبود منابع و اعتبار خود فدراسیون بوده است.

کفاشیان با اشاره به لزوم کمک به توسعه رشته فوتبال در کردستان و سایر استانهای کم برخوردار کشور بیان کرد: با توجه به این که کمک چشمگیری از طریق حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل به کشور های حاضر اختصاص می یابد، این اعتبار در بین استان های کم برخوردار از جمله کردستان تقسیم می ‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: برگزاری کلاس های داوری و مربیگری باید اولویت کاری هئیت فوتبال کردستان باشد و استعدادیابی و تعامل با آموزش و پرورش نیز در دستور کار قرار گیرد

کفاشیان یادآور شد: رشد و توسعه فوتبال کردستان باید از رده های پایین شروع شود و با کار، برنامه ریزی و تلاش به رده های بزرگسالان برسد.

وی ادامه داد: امکانات و استانداردهای فوتبال در این استان بیشتر از دیگر استان های کشور است و انتظار می‌رود با جبران کمبودها و ارتقاء سطح داوران و مربیان در آینده نزدیک شاهد توسعه این رشته ای ورزشی در کردستان باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازیکن‌ های خوبی در کردستان وجود دارند و باید با عشقی که در وجود اعضا نسبت به توسعه فوتبال وجود دارد برای ارائه طرح های برنامه ریزی شده در قالب کوتاه مدت و بلند مدت توجه شود.

کفاشیان اظهار داشت: فوتسال و فوتبال بانوان و آقایان، توجه به فوتبال پایه در رده‌ های سنی، ارتقاء داوران و برگزاری کلاس های آموزشی از جمله نیازهای اساسی هیئت فوتبال کردستان است و در این زمینه‌ها باید گام های اساسی برداشته شود.

وی افزود: لازم است رئیس هیئت فوتبال استان کردستان با ارائه طرح مدون، برنامه ریزی مناسبی را برای پیشرفت فوتبال کردستان در چهار سال آتی انجام دهد تا از سوی فدراسیون کمک مالی از محل منابع فدراسیون در راستای اجرای برنامه‌ های فوتبال استان کردستان صورت پذیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: در حال حاضر با توجه به آمار شمار تیم‌ های پایه استان کردستان محدود است و باید با توجه به وضعیت استان و شهرستان‌‌ها فعالیت‌ های مناسبی برای تشکیل تیم ‌های پایه انجام شود و با افزایش تعداد تیم‌ های پایه در تمامی شهرستان‌ های استان بستر توسعه فوتبال فراهم می شود.

کفاشیان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: حمایت شهرداری از فوتبال ضروری است و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در این رشته ای ورزشی باید اولویت کاری باشد.

وی گفت: خوشبختانه در استان کردستان قدم های مثبتی در خصوص ورزش فوتبال برداششته شده و انتظار می‌رود این روند با تعامل هئیت و دیگر ارگان های مربوطه و اعضا عامل ارتقاء فوتبال کردستان شود.

در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان کردستان "بهنام نظری" با کسب ۱۸ رای از مجموع ۲۲ رای ماخوذه به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان کردستان برای چهار سال آینده انتخاب شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391