برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ما چهره انسانی تری از فوتبال را نشان دادیم

جمعه، ۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۱ — مهر

باشگاه راه آهن در نامه ای به علی کفاشیان با تاکید بر اینکه این باشگاه چهره زیباتر و انسانی‌تری از فوتبال را ارائه کرده است، از فدراسیون خواست از ظرفیت‌های این باشگاه در برنامه های فرهنگی فدراسیون و سازمان لیگ استفاده کند.

متن نامه باشگاه راه آهن خطاب به علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است: « آقای کفاشیان؛ ما باشگاه ریشه دار راه آهن در شرایط سخت مالی امسال با نتایج بهتری که کسب کردیم و با همدلی برای حفظ و ارتقاء جایگاه تیم در لیگ برتر و با حمایت از جوانترها نمونه خوبی از اخلاق ورزشی و همدلی فوتبالی‌ها با شرایط اقتصادی جامعه را نمایش دادیم.

ما با ثبات در کادر فنی و با شیوه مدیریت و رفتار خود و با بها دادن به آکادمی فوتبال خود، فرهنگ و مدل خاصی برای مدیریت در باشگاههای ورزشی مطرح کردیم. ما چهره زیباتر و انسانی تری از فوتبال نشان دادیم. ما اعتصاب نکردیم و حتی حرف آن را هم نزدیم.

ما برای هیچ کس از جمله داوران جنجال به پا نکردیم و با نفی دیگران در صدد اثبات خود برنیامدیم. در نتیجه نگرش مردم و مسولین به فوتبال را بهبود بخشیدیم.لطفا ارزشها و رفتار خوب بازیکنان و کادر فنی و ستادی و مدیریتی باشگاه ما را در برنامه های فرهنگی و مناسبتهای فدراسیون و سازمان لیگ منظور بفرمایید.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391