برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکوچیچ فقط ۶۰ هزار دلار از ملوان دریافت کرده است

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۵۲ — فارس

سرمربی تیم فوتبال ملوان فقط ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش را از باشگاه دریافت کرده است.

سیدرضا فیض‌بخش مدیر برنامه‌های اسکوچیچ در مورد پیشنهاد ۳۰۰ هزار دلاری ملوان به اسکوچیچ گفت: من فردا صبح عازم انزلی هستم تا به وضعیت اسکوچیچ رسیدگی کنم. او اکنون ۱۰ روز است که در انزلی است تا مبلغ قراردادش را دریافت کند. اسکوچیچ فقط ۶۰ هزار دلار در این فصل از ملوان پول گرفته است و در واقع ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش را بیشتر از باشگاه نگرفته است.

وی ادامه داد: بهتر است مسئولان باشگاه ملوان ابتدا دستمزد فصل گذشته او را به طور کامل بدهند و بعد صحبت از پیشنهاد ۳۰۰-۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار دلاری بکنند. البته محجوب گفته اگر بماند دستمزد او را به طور کامل می‌دهد که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: اسکوچیچ هم‌اکنون یک پیشنهاد ۷۰۰ هزار دلاری از باشگاه قطری دارد و بعید است که او در ایران بماند. جالب است که دو ماه پیش در خانه سیروس محجوب این آقا پیشنهاد ۴۵۰ هزار دلاری به اسکوچیچ داد اما ظاهراً به خاطر عملکرد خیلی خوب دراگان ۱۵۰ هزار دلار از این مبلغ کاسته شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391