برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معاون حقوقی استقلال در مورد دلیل جریمه مالی اکبرپور و بیک‌زاده توضیح داد

یکشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۳۱ — مهر

محسن بزرگی، معاون حقوقی باشگاه استقلال ضمن اعلام دلایل جرایم مالی سنگین دو بازیکن این تیم در مورد نحوه تخصیص درصدهای این جرایم توضیح داد.

هاشم بیک زاده

محسن بزرگی، معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص جرایم سنگین سیاوش اکبرپور و هاشم بیک‌زاده گفت: در خصوص هاشم بیک‌زاده باید بگویم که رئیس و اعضای کمیته انضباطی باشگاه به این جمع بندی رسیده‌اند که وی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها به دلیل خستگی در تمرین تیم حضور پیدا نکرده و خستگی وی به این موضوع مربوط می‌شود که فتح اله زاده پاسخ تلفن‌های وی را نداده است.

وی در همین خصوص افزود: بنابر این حضور پیدا نکردن این بازیکن در تمرین غیر موجه و عمدی بوده است و ما برای اینکه بازیکن تیم باید بداند وظایف خود را که مهمترین آنها حضور منظم در تمرینات تیم است، باید انجام دهد او را به کاهش ۱۴ درصداز قراردادش جریمه کردیم که البته یک درصد باقی مانده نیز به دلیل مداخله وی در تصمیمات مدیریتی باشگاه بوده است.

معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص جریمه سیاوش اکبر پور نیز تاکید کرد: به دلیل درگیری و تنشی که وی در یکی از بیمارستان‌های کشور انجام داد و با توجه به اینکه این بازیکن منتسب به باشگاه استقلال است، این موضوع باعث زیان باشگاه در افکار عمومی شد به طوری که ما پس از بررسی برآیند افکار عمومی به این جمع بندی رسیدیم که اقدام اکبرپور در ایجاد درگیری در بیمارستان به اعتبار باشگاه استقلال خدشه وارد کرده است به همین دلیل ما وی را ۵درصد جریمه کردیم.

بزرگی تصریح کرد: ۱۰ درصد جریمه دیگر این بازیکن به دو مصاحبه وی با دو خبرگزاری بر می‌گردد که در آن به نحوه تقسیم پول توسط مدیرعامل باشگاه انتقاد کرده است. بنابر این این اقدام به منزله مداخله در تصمیمات مدیریتی باشگاه بوده و یک بازیکن در چنین جایگاهی قرار ندارد که بخواهد از تصمیمات مدیریت باشگاه انتقاد کند. ضمن اینکه هر بازیکنی که بخواهد مصاحبه با رسانه‌ها داشته باشد طبق آئین نامه باید با مدیر روابط عمومی باشگاه هماهنگی‌های لازم را انجام داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391