برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نه ! پاسخ بازیکنان استقلال به مجری برنامه انصراف از یارانه!

چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۴۷ — آی اسپرت

در تمرین امروز دوربین واحد مرکزی خبر با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان مشغول تهیه گزارش از بازیکنان در مورد ثبت‌نام یارانه‌ها و انصراف آنها بود. البته بازیکنان استقلال از این موضوع استقبال چندانی به عمل نیاوردند و اکثرا به دنبال رد کردن این مجری و مصاحبه نکردن با وی بودند

در تمرین امروز تیم استقبال اتفاق جالبی بوجود آمد و که موجب تعجب تماشاگران این تیم شد. در تمرین امروز دوربین واحد مرکزی خبر با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان مشغول تهیه گزارش از بازیکنان در مورد ثبت‌نام یارانه‌ها و انصراف آنها بود. البته بازیکنان استقلال از این موضوع استقبال چندانی به عمل نیاوردند و اکثرا به دنبال رد کردن این مجری و مصاحبه نکردن با وی بودند.

در ابتدا هنگامی که امیرحسین صادقی قصد ورود به رختکن را داشت این گزارشگر قصد مصاحبه با وی داشت که صادقی خطاب به گزارشگر این برنامه گفت: من حرف نمی‌زنم اما اگر لازم باشد صحبت کنم مطمئن هستم شما حرف‌های من را پخش نمی‌کنید. وقتی گزارشگر قول داد صحبت‌های مدافع استقلال پخش شود، صادقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت و البته صحبت هایش بیشتر انتقادی بود. این گزارشگر لحظاتی بعد امیر قلعه‌نویی را واسطه کرد تا به بازیکنانش بگوید با او صحبت کنند، قلعه نویی هم از دو بازیکن تیمش خواست که با این مجری به مصاحبه بپردازند اما نیکبخت گفت که مصاحبه بلد نیست و تیموریان ادعا کرد که با وی مصاحبه کرده است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391