برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در صورت اعتراض صادقیان و حقیقی به رأی؛ پرونده در استیناف بررسی می‌شود

شنبه، ۲ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۱۲ — فارس

در صورتی که رضا حقیقی و پیام صادقیان به رأی صادره درباره زد و خوردشان در دیدار دوستانه با نفت اعتراض کنند، پرونده مجدداً در کمیته اسپیناف بررسی می‌شود.

پس از جلسه اضطراری باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به پرونده پیام صادقیان و رضا حقیقی و رأی صادره مبنی بر ۱۵ درصد کسر قرارداد دو بازیکن، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: در صورتی که این دو بازیکن به رأی صادره اعتراض داشته باشند آنها را به صورت مکتوب باید به باشگاه ارائه دهند تا در جلسه کمیته استیناف به آنها رسیدگی شود. البته این در شرایطی است که این دو بازیکن با رأی صادره امروز کمیته انضباطی موافقت اولیه داشته باشند و به نظر می‌رسد باید به دنبال جلب رضایت دایی باشند تا از جریمه آنها کسر شود.

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به این دو بازیکن اعلام کرده در صورتی که رضایت دایی را در پایان فصل جذب کنند احتمال تخفیف در جریمه آنها وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391