برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شعار علیه فغانی و تیموریان و قلعه‌نویی

یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۳۰ — فارس

تماشاگران فولادی علیه داور بازی و بازیکن استقلال شعارهایی سردادند و به آنها اعتراض کردند.

علیرضا فغانی

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران با برترییک بر صفر آبی‌پوشان خاتمه پیدا کرد.

* بین دو نیمه تماشاگرانی که به جایگاه خبرنگاران رفته بودند با هم درگیر شدندو اگر ماموران نیروی انتظامیآنجا حضور نداشتندممکن بود این درگیری‌ها خطرساز شود.

* تعدادی از تماشاگران فولاد که در طبقه بالا حضور دارند درآغاز نیمه دوم ترقه به طبقه پایینپرتاب کردند و این موضوع جان برخی هوادارن طبقه اول را به خطر می‌انداخت.

* علیرضا فغانی که می‌خواستآندو تیموریان و لوسیانو پرییرا را با کارت زرد جریمه کند، کارت زردش را از دست محمد قاضی گرفت.

* در بین دو نیمه علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال به رختکن آبی‌پوشان رفت و از آنها خواست که تا پایان بازی با غیرت بجنگند و پیروز شوند. وی معتقد بود که اگر مانند نیمه نخست بازی کنند می‌توانند حریف را شکست دهند.

* تماشاگران فولاد که از اخراج بازیکن تیم‌شان ناراحت بودند علیه فغانی، داور بازی شعار دادند. تعدادی از تماشاگران هم علیه آندو تیموریان شعارهایی سردادند.

* زمانی که آندو تیموریان می‌خواست ضربه کرنر ارسال کنند، تماشاگران فولاد با پرتاب ترقه و بطری مانع کار وی شدند که این حرکت اعتراض کادر فنی استقلال را به همراه داشت.

* آندو تیموریان پس از اخراج از سوی تماشاگران فولاد خوزستان هو شد؛ وی در واکنش به این رفتار فولادی‌ها پیراهن استقلال را به آنها نشان داد.

* اعتراض عبدالله کرمی به داور باعث شد تا فغانی به او کارت زرد نشان دهد.

* تماشاگران فولاد با سر دادن شعار مافیا مافیا به امیر قلعه نویی اعتراض کردند.

* امیر قلعه‌نویی در صحنه ای از بازی سر قاضی داد زد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391