برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یک مدعی می‌خواهد از فولاد امتیاز کم شود

پنجشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۸ — مهر

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در بیانیه‌ای به هجمه‌های غیر ورزشی، خلاف واقع و حاشیه سازی‌های افراد منسوب به یکی از باشگاه‌های مدعی قهرمانی لیگ علیه این تیم اعتراض کرد.

متن این بیانیه که در پاسخ به هجمه‌های برخی افراد منسوب به یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی مطرح و روی خروجی سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرار گرفته، بدین شرح است: "در آستانه مسابقات هفته پایانی لیگ برتر که چندین تیم شانس قهرمانی دارند، برخی حرکات، جریان سازی‌ها و مصاحبه‌های تحریک کننده از جانب برخی افراد منسوب به باشگاه‌های مدعی قهرمانی در رابطه با نحوه میزبانی فولاد خوزستان در مسابقه مورخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ در ورزشگاه غدیر اهواز با شدت و فراگیری خاصی دنبال شده است."

در ادامه این بیانیه آمده است:" آنها قصد دارند مسئولین محترم را ترغیب و تحریک نمایند تا فولاد را با جریمه کسر امتیاز مواجه کنند، در حالیکه با توجه به حضور ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه که نخستین تجربه عوامل اجرایی بوده، مسابقه در آرامش، نظم و انضباط و امنیت کامل تیم‌ها، همراهان آنها و تماشاگران برگزار و در محدوده ورزشگاه هیچ تخلفی که مستوجب مجازات باشد، رخ نداد."

در بخش دیگری از این بیانیه می‌خوانید: "بنابراین ضمن تشکر دوباره از هواداران صمیمی، پر انرژی و با وفای تیم فولاد و عهد و پیمان با آنان که برای نیل به قهرمانی تا سرحد امکان تلاش خواهیم کرد، از حاشیه‌سازان دعوت می‌شود با رعایت قواعد بازی جوانمردانه از این حرکات و جوسازی‌ها دست برداشته و اجازه دهند قهرمان حقیقی در مستطیل سبز مشخص شود."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391