برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: تیم برای کسب عنوان تحت فشار نیست

یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۱ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه نفت تهران می‌گوید که تیمش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یا قهرمانی تحت فشار قرار نمی‌دهد و در صورت کسب هر نتیجه‌ای از عوامل تیم تجلیل می‌کند.

تیم نفت تهران

منصور قنبرزاده، ابتدا با تبریک سال نو گفت: امیدوارم سال ۹۳ برای همه کشور سالی خوب و برای جامعه ورزشی سالی کم چالش، بدون تنش و همراه با احترام به یکدیگر باشد.

وی در ادامه درباره وضعیت نفت در فاصله دو هفته‌ مانده به پایان لیگ برتر، اظهار کرد: جمعه سر تمرین حاضر شدم و به کادر فنی و بازیکنان گفتم که ما احساس می‌کنیم در یک تورنمنت چند جانبه شرکت ‌کرده‌ایم و حالا فقط دو بازی مانده است. می‌خواهیم از این دو بازی سربلند بیرون بیاییم، ولی در همین حال سعی می‌کنیم که هیچ استرسی روی بازیکنان نباشد.

قنبرزاده همچنین گفت: به دنبال این نیستیم که تیم را برای کسب سهمیه آسیا یا قهرمانی تحت فشار و استرس بگذاریم. تمام بازیکنان و کادر فنی در طول فصل زحمت زیادی کشیدند و ما تنها تیمی بودیم که فقط روز عید تعطیل بودیم و در بقیه روزها تمرین کردیم. نتیجه‌ کار با خداست و هرچه رقم بخورد از تیم و عواملش تجلیل می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه گفت: منتظریم که فصل تمام شود تا بیلان مالی باشگاه را اعلام کنیم. ما برخی از بازیکنان را به ناچار فروختیم تا بازیکنان دیگری را جذب کنیم. با این حساب کل هزینه ما برای ۴۵ بازیکن حدود شش میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان شده است. یعنی به طور میانگین برای هر بازیکن حدود ۱۲۰ میلیون تومان هزینه ‌کرده‌ایم . این مبلغ به اندازه قیمت دو بازیکن برخی از تیم‌ها است که اکنون با ما در کورس قهرمانی هستند.

وی افزود: فکر می‌کنم که حتی تیم شانزدهم جدول هم بیشتر از ما هزینه کرده است. پس از پایان فصل قرارداد تمام بازیکنان را با جزئیات و نام آنها منتشر می‌کنیم.

قنبرزاده افزود: بازیکنان ما از جان و دل مایه گذاشتند و فعل خواستن را صرف کردند. آنها را تحت فشار نمی‌گذارم. آنها شایسته هستند و کمتر تیمی مانند آنها توانستند حریفان قدرتمندی مثل فولاد، استقلال و پرسپولیس را شکست دهد. مطمئنم که آنها در دو بازی آخر هم با انگیزه ظاهر می‌شوند و هر نتیجه‌ای که بگیرند از نظر ما قابل احترام هستند.

وی درباره پاداش آخر فصل تیمش هم گفت: در تیم ما مسائلی مانند آن که به بازیکن به خاطر گل‌های زده‌اش پاداش بدهند جایی ندارد. پس از هر بازی، کادر فنی کارنامه عملکرد بازیکنان را به ما می‌دهد و ما در آخر فصل بر اساس نمراتی که ر بازیکن در طول فصل از نظر فنی، اخلاقی و نظم و انضباط کسب کرده پاداش می‌دهیم. در این صورت بازیکنی هم که پاداش کمتر می‌گیرد در خلوت خود به ما حق می‌دهد، چون مطمئن است که عدالت رعایت می‌شود.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه درباره سال ۹۲ و چگونگی سپری شدن آن برای تیمش گفت: پارسال چند مولفه داشتیم. ما جزو معدود تیم‌هایی بودیم که در کادر فنی و بازیکنان از خارجی‌ها استفاده نکردیم. کمتر تشکیلاتی این جسارت را به خرج داده است که به دنبال کسب سهمیه آسیایی باشد و از عوامل خارجی استفاده نکند.

وی افزود: اوایل فصل در گفت‌وگو با ایسنا، اعلام کردم که هیچ بازیکن خارجی جذب نمی‌کنیم. همان وقت خیلی‌ها گفتند که وقتی تیمی نمی‌خواهد برای سهیمه آسیا تلاش کند ضرورتی ندارد که بازیکن خارجی بگیرد، اما ما معتقد بودیم که جوانان ما می‌توانند از عهده کار برآیند.

قنبرزاده افزود: کمتر از انگشتان یک دست از بازیکنان خارجی تیم‌ها تاثیرگذار بودند و بیشترشان نیمکت نشین بوده‌اند، چرا باید فرصت را از بازیکنان ایرانی بگیریم و بازیکنان پا به سن گذاشته خارجی را استخدام کنیم که روی نیمکت بنشینند. آمار سازمان لیگ تکان دهنده بود که می‌گفت کمتر از یک درصد از بازیکنان جوان استفاده شده است.

وی افزود: نفت باشگاهی است که بیشتر از سهمیه زیر ۲۳ سالش از این بازیکنان استفاده کرده است. از ۲۱ بازیکن ما ۱۰ نفر زیر ۲۳ سال هستند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران همچنین گفت: ما همیشه منافع ملی را به منافع خودمان ترجیح دادیم. یک بار سه بازیکن را برای قهرمانی آسیا زیر ۲۲ سال اعزام کردیم و نتیجه‌ این شد که به ذوب آهن باختیم و دو بازیکنمان مصدوم شدند. ما همچنین برنامه‌ای ترسیم کرده بودیم که باید طبق آن پیش می‌رفتیم.

وی افزود: به کادر فنی در زمینه مسائل فنی اختیار تام دادیم، ولی در برخی از موارد نظارت کردیم که کارها طبق برنامه پیش برود. در مجموع سال خوبی را سپری کردیم و با بودجه معقول و متوسط ، نتایج خوبی کسب کردیم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران درباره ادامه همکاری گل محمدی با این تیم گفت: فعلا تمرکزمان روی دو بازی آخر است ، ولی روی ثبات تاکید داریم. در چند فصل اخیر هم این مربیان ما بودند که خواستند به تیم دیگری بروند. یک دلیلش هم پرداخت‌های به مراتب بیشتر آن تیم‌ها بود که از توان ما خارج بود، ضمن این که ما سعی کردیم پرداخت‌هایمان اختلاف فاحشی نداشته باشد. شاید باور کردنی نباشد، ولی ما بازیکنی داریم که جزو ۱۸ بازیکن اصلی است و اغلب به او بازی می‌رسد، ولی قراردادش تنها ۱۲ میلیون تومان است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391