برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاسمپور: اردوی ۱۰ نفره پیک‌نیک است و پوزخندی به ورزش ایران!

چهارشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۷ — فارس

سرمربی سابق تیم فوتبال مس کرمان گفت: برگزاری اردوی ۱۰ نفره آماده‌سازی تیم ملی نیست و پیک‌نیک است و پوزخندی به ورزش ایران.

ابراهیم قاسمپور

ابراهیم قاسم‌پور در مورد برگزاری اردوی ۱۰ نفره تیم ملی ایران در افریقای جنوبی گفت: اردوی ۱۰ نفره اردو نیست، یک پیک‌نیک است و یک سفر توریستی که ظاهراً دور همی رفته‌اند اما نمی‌دانم برگزاری چنین اردویی چه خاصیتی می‌تواند برای تیم ملی داشته باشد. آیا برگزاری اردوی ۱۰ نفره فایده‌ای برای تیم ملی خواهد داشت؟ این اردوی ۱۰ نفره یک پوزخند به ورزش ایران است.

وی در مورد اینکه از نظر فنی آمادگی جسمانی این ۱۰ نفر می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد، گفت: اصلاً چنین چیزی نیست، مگر می‌شود این ۱۰ نفر در تمرینات آمادگی جسمانی شرکت کنند و بقیه تیم نباشند. اصلاً جایگاه این ۱۰ نفر در ترکیب تیم ملی چیست؟ اگر قرار است تیم ملی دو سه شقه شود، در آن صورت آنهایی که در این اردوی آماده‌سازی نیستند چه خواهند شد؟

وی با اشاره به ناهماهنگی‌های به وجود آمده بین فدراسیون و باشگاه گفت: باید در گذشته مسئولان فدراسیون، کی‌روش و مربیان و مسئولان باشگاه‌ها تمام برنامه‌های آسیایی را مقابل خود قرار می‌دادند و تصمیم عاقلانه‌ای را می‌گرفتند. کی‌روش حق دارد تمام بازیکنانش را بخواهد. از طرفی دیگر باشگاه‌ها به بازیکنانشان نیاز دارند. باید به نوعی این ناهماهنگی برطرف می‌شد.

قاسم‌پور در مورد اینکه این شیوه آماده‌سازی می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد یا خیر گفت: اسم این مسئله آماده‌سازی نیست. تیم ملی در گذشته باید بازی‌های تدارکاتی انجام می‌داد که ظاهرا به دلیل تحریم‌های اقتصادی ما تحریم ورزشی هم شده بودیم. البته بخشی از این مسأله هم به فدراسیون برمی‌گردد که بودجه کافی برای برگزاری تیم ملی نداشت. ما زمان را برای تیم ملی از دست داده‌ایم و در زمان باقیمانده هم چنین شرایطی مقابل ما قرار گرفته است. ناهماهنگی ایجاد شده بین فدراسیون، باشگاه‌ها و تیم ملی خسارت‌بار است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391