برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: بودجه وزارت ورزش ۴۰۰ میلیارد است، گردش مالی ورزش حرفه ای ۱۵۰۰ میلیارد

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۵۴ — خبرآنلاین

محمود گودرزی گفت: تخمین زده شد بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ میلیارد تومان گردش مالی ورزش حرفه ای است که شامل لیگ های برتر و به خصوص فوتبال می شود.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛ محمود گودرزی با اشاره به میزان اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۲ و مقایسه آن با گردش مالی ورزش حرفه ای که پول آن توسط نهادها و صنایع مختلف تامین می شود گفت : کل اعتبارات ورزش در سال قبل برای تمام ملت ایران ۴۰۰ میلیارد تومان بوده که شامل بودجه عمرانی ، جاری ، ورزش قهرمانی ،اعزام به مسابقات و ورزش همگانی بوده است در حالی که در همین سال تخمین زده می شود بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ میلیارد گردش مالی ورزش حرفه ای ما بوده که شامل لیگهای برتر و به ویژه فوتبال می شود.

برای همین از این محل تنها بخش کوچکی منتفع می شوند. وزیر ورزش دلیل تخمینی بودن ارقام را غیر شفاف بودن قرار دادها دانست و گفت متاسفانه نابرابری توزیع ثروت وسرمایه ملی در ورزش زیاد است و گاهی نمی شود به دلیل نبود شفافیت مالی در قرار دادها میزان دقیق آن را تخمین زد. گودرزی تاکید کرد : تلاش و برنامه این است که سهم واقعی مردم از ورزش و سرمایه ملی موجود در آن بیشتر شود و با جدیت شفاف سازی قراردادها بویژه در فوتبال را ادامه می دهیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391