برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خودمان هم نمی‌توانستیم این گروه راحت را انتخاب کنیم

چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۷ — فارس

مدفع سابق تیم فوتبال نیجریه گفت: اگر خودمان هم می‌خواستیم قرعه‌ جام جهانی را انتخاب کنیم چنین گروه راحتی را انتخاب نمی‌کردیم.

امکا ازوگو در خصوص هم‌گروهی تیم فوتبال نیجیریه با تیم‌های ایران و بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: ما به دلیل اینکه با تیم‌هایی همچون ایران و بوسنی هم‌گروه شده‌ایم شانس زیادی برای صعود از گروه خود داریم.

وی ادامه داد: البته جام جهانی تورنمنتی است که نمی‌توانیم در آنجا از میزبان بخواهیم بهترین نمایشنامه را در اختیار ما قرار بدهد اما گروهی که ما در آن قرار گرفته‌ایم شرایط را به گونه‌ای به وجود آورده که باید منصفانه عمل کنیم.

مدافع سابق نیجریه تصریح کرد: وقتی تیم‌هایی چون ایران و بوسنی در گروه ما قرار دارند دیگر هیچ عذری باقی نمی‌ماند که از گروهمان صعود نکنیم. حتی اگر خودمان هم می‌خواستیم قرعه را برای خودمان برداریم نمی‌توانستیم در چنین گروه راحتی قرار بگیریم. ما باید با قدرت از گروه صعود کنیم و بدون هیچ بهانه‌ای چنین کاری را انجام دهیم. در واقع این بهترین گروه برای تیم قدرتمندی چون نیجریه است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391