برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضا حقیقی: کی‌روش می‌داند چکار می‌کند

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۱ — ایسنا

رضا حقیقی می‌گوید تیم ملی باید برای نمایش خوب در جام جهانی سختی‌های رسیدن به آمادگی ۱۰۰ درصد را تحمل کند.

رضا حقیقی

ها‌فبک تیم ملی فوتبال ، درباره شرایط اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی، علت زود شروع شدن آماده سازی ایران پیش از جام جهانی و برنامه‌های سنگین بدنسازی کی‌روش در این اردو صحبت کرد.

* از شرایط اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی صحبت کن.

- خو‌شبختا‌نه شرایط تمرینی در ژوهانسبورگ خیلی خوب است. هر روز دو جلسه تمرین می‌کنیم. اینجا امکانات خوبی داریم و فکر می‌کنم تنها مشکل نیامدن سایر بازیکنان است که امیدوارم زودتر به اردو برسند و تیم تکمیل شود.

* مثل این که کی‌روش در چند روز گذشته برنامه‌های سنگین بدنسازی برایتان در نظر گرفته.

- بله! واقعا تمرین‌های سختی را انجام می‌دهیم. اکثر دقایق تمرین‌ها به کارهای بدنسازی اختصاص دارد و فکر می‌کنم کی‌روش تاکید زیادی روی این دارد که بتواند بازیکنان را با قدرت کامل روانه جام جهانی کند.

* شما که در کوران لیگ بودید برایتان سخت نیست بلافاصله بدنسازی کنید؟

- باید قبول کنیم که ما از سایر کشورها ضعیف‌تریم، اما این ضعف را بر نقطه اول می‌توان با تاکید روی کارهای بدنی برطرف کرد. ما باید در فاصله کمتر از دو ماه مانده به جام جهانی نقاط ضعف خود را پوشش دهیم. به هر حال جام جهانی هدف بزرگی است و آدم باید برای هدف بزرگش سخت کار کند. این جام هر چهار سال یک بار است و من مطمئنم همه بازیکنان سختی‌ها را تحمل می‌کنند و تلاش می‌کنند به مرز ۱۰۰ درصد آمادگی برسند.

* واکنش اعضای تیم به تصمیم کی‌روش برای خط زدن شش ملی‌پوش سپاهان چه بوده است؟

- من هم این خبر را در رسانه‌ها دیدم. اما مطمئن باشید کی‌روش می‌داند چه کار می‌کند و هر تصمیمی که او می‌گیرد به نفع تیم ملی است. من ناراحت شدم که ملی‌پوشان سپاهان خط خوردند، اما فکر می‌کنم خط خوردن آنها فقط برای اردوی آفریقای جنوبی است. به هر حال همه از کی‌روش توقع دارند و او هم کمترین خواسته‌اش این است که همه بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

* فکر می‌کنی بتوانیم در جام جهانی نتایج لازم را بگیریم؟

- امیدوارم بازیکنان دیگر زودتر به اردو اضافه شوند و تیم شکل واقعی به خود بگیرد. دوست دارم مزد این که زودتر از همه تیم‌ها کارمان را شروع ‌کرده‌ایم و زحمت می‌کشیم را بگیریم. در جام جهانی فرصت اشتباه نداریم و باید با آمادگی روحی و بدنی کامل به مصاف رقبا برویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391