برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی: می‌خواهند بگویند بازیکنان پرسپولیس بی‌غیرت هستند

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۱ — تسنیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهند بازیکنان را رو در روی مردم قرار بدهند و بگویند بازیکنان پرسپولیس بی غیرت هستند.

میثم حسینی

میثم حسینی در پاسخ به این پرسش که در فصل جاری چقدر از باشگاه پرسپولیس پول گرفته است، اظهار داشت: من دقیقاً یک چک ۱۰۰ میلیونی، یک چک ۶۰ میلیونی و ۷۰ میلیون پول اتومبیلم را گرفته‌ام که در مجموع ۲۳۰ میلیون می‌شود. اتومبیلی که به من و امید عالیشاه دادند ۱۳۲ میلیون تومان ارزش داشت که به مبلغ ۱۴۸ میلیون تومان برای ما فاکتور شد. با این شرایط من چطور ۳۱۴ میلیون تومان دریافتی داشته‌ام؟

وی ادامه داد: قرار بود از ۲ میلیارد تومان کمک وزارت ورزش ۷۰ میلیون به من بدهند که یک ریال هم نگرفته‌ام. نمی‌دانم هدف‌شان از انتشار لیست دریافتی بازیکنان پرسپولیس چیست. شاید می‌خواهند بازیکنان را رودرروی مردم قرار دهند و بگویند که بازیکنان پرسپولیس پول زیادی گرفته‌اند. شاید می‌خواهند بگویند بازیکنان پرسپولیس بی‌غیرت هستند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: از دریافتی دیگر بازیکنان خبر ندارم و نمی‌توانم در این خصوص اظهارنظر کنم اما خدا می‌داند این اعداد و ارقام از کجا آمده است. این مسائل ضرر فراوانی به پرسپولیس وارد می‌کند. ۲۰ روز بود که می‌گفتند پول می‌دهند اما هیچ خبری نشد و آقایان فقط مصاحبه کردند. نکته جالب اینجاست که با این شرایط پول دادن می‌گویند مالیات را هم بازیکنان باید بدهند. با این شرایط به اداره مالیات هم که برویم باید ۲۰۰، ۳۰۰ میلیون مالیات پول نگرفته را بدهیم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا از تعویض‌های علی دایی در بازی راه‌آهن ناراحت است، تاکید کرد: من هیچ وقت در این مورد حرفی نمی‌زنم چون مسائل فنی به بازیکنان ربطی ندارد. نمی‌دانم برخی رسانه‌ها چطور از قول من نوشتند که تعویض‌های دایی در بازی با راه‌آهن خوب نبوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391