برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی: فیفا شکایت دستیار وینگادا را تایید کرد

چهارشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۱۳ — فارس

رئیس امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: فیفا شکایت دستیار وینگادا را به رسمیت شناخته است و باید پولش را بدهیم.

امیرعلی حسینی در خصوص نامه فیفا درباره کاروالیهو به باشگاه پرسپولیس و تهدید این باشگاه به کسر امتیاز و سقوط به لیگ پایین‌تر گفت: شکایت‌نامه‌ای از سوی کاروالیهو که دستیار وینگادا بود تهیه شده است و همینشکایت‌نامه به رسمیت فیفاهم رسیده است. در واقع در این شکایت حقرا به دستیار وینگادا داده است.

وی افزود: موضوع کاروالیهو و باشگاه پرسپولیس بابت طلبش حل و فصل شده اما فیفا از ما مبلغی درخواست کرده تا به کاروالیهو دهیم. این پول ۷۵۰۰ فرانک سوئیس است.

رئیس امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد:در نامه فیفا آمدهاگر تا ۱۰ روز آینده این پول را پرداخت نکنیم ممکن است از ما کسر امتیاز شود و از لیگ برتر به لیگ پایین‌تر تیم را انتقال بدهند که ما این پرونده را امروز مورد بررسی قرار دادیم و منتظر دستور مسئولان باشگاه هستیم.

همچنین مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس که قبلا گفته بود این پرونده کاملا بسته شده نیز گفت‌گویی را باخبرنگار فارس انجام داد وگفت:‌ اولا این پول ۷۵۰۰ فرانک سوئیس نیست بلکه ۵۵۰۰ فرانک سوئیس است. فیفا نامه‌ای به ما داده به دلیل اینکه در پرونده رأی نهایی در دادگاه عالی ورزش بسته شده است.فیفا گفته به هزینه اولیه بالغ بر ۵۵۰۰ فرانک باید پرداخت شود بالاخره هر پرونده‌ای در فیفا جاری می‌شود هزینه‌هایی دارد. این پول را خود دادگاه عالی پرداخت می‌کند و در مرحله آخر باید این پول را به آنها بدهیم.

وی افزود: فقط فیفا به ما گفته باید ۵۵۰۰ فرانک سوئیس به ما بدهید و تهدیدی در کار نیست.

وی در پاسخ سوالی که پس چرا در نامه آمده اگر این پولپرداخت نشودکسر امتیاز و یا سقوط به لیگ پایین‌تر انجام خواهد گرفت،‌گفت: فیفا تهدید می کند، چون معتقدند اگر این کار انجام نشود، توجهی نیز به نامه‌هایشان نخواهد شد. فیفا هر نامه‌ای را ابلاغ می‌کند زیر آن تهدید هم دارد و می‌گوید اگر چند کار را انجام ندهید اتفاقاتی خواهد افتاد.

در ادامه این نامه آمده که کاروالیهو با پرسپولیس توافق کرده و موضوع منتفی است و سپس آمده که ما باید ۵۵۰۰ فرانک سوئیس پرداخت کنیم. برای اینکه بخواهیم کمیته انضباطی وارد این موضوع نشود تا تصمیماتی بگیرد باید این پول را بدهیم که ما هم گفتیم این پول راپرداخت خواهیم کرد.من معتقدم زمانی هم برای آن مشخص نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391