برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری: نامه به رئیس‌جمهوری مورد تائید ما نیست

یکشنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۸ — فارس

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت: ‌نامه ارسالی به رئیس‌جمهوری از طرف پیشکسوتان استقلال از طرف ما نبوده و مورد تائید ما نیست.

علی جباری، در خصوص نامه‌ای که گفته می‌شود از طرف پیشکسوتان باشگاه استقلال برای حسن روحانی رئیس‌جمهوری کشورمان درباره واگذاری باشگاه استقلال به آنها ارسال شده، گفت: واقعیت ماجرا این است که من در جریان این نامه و ارسال آن نیستم و فقط می‌دانم که چند نفر از پیشکسوتان باشگاه مثل آقایان فرزامی و قلی‌زاده با تعدادی دیگر از پیشکسوتان جلسه‌ای داشتند و این نامه را تهیه نموده‌اند. البته این کار، کار تازه‌ای نیست چرا که در زمان وزارت عباسی بر وزارتخانه ورزش و جوانان چنین نامه‌ای ارسال شد اما من می‌گویم که این نامه از طرف کمیته پیشکسوتان نبوده و ما آن را تائید نمی‌کنیم.

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا پیشکسوتان با وجود هزینه‌های میلیاردی باشگاه‌هایی مثل استقلال فکر می‌کنند می‌توانند از عهده مدیریت آن بربیایند، افزود: متاسفانه این دوستان فکر می‌کنند مدیریت باشگاه آن هم در این شرایط کار ساده‌ای است اما خود من در زمانی که در باشگاه استقلال مشغول فعالیت هستم می‌بینم مدیریت باشگاهی مثل استقلال با این هزینه‌ها کار بسیار سختی است و تحت هیچ شرایطی اسامی که نام بردم نمی‌توانند باشگاهی مثل استقلال را اداره کنند.

وی ادامه داد: البته امیدوارم مسئولان ورزش و کشورکه این شرایط را می بینند فکر جامعی درباره واگذاری استقلال انجام دهند و به این فکر کنند که چه کاری می‌خواهند انجام دهند و بدانند که بعد از واگذاری چه اتفاقی برای تیم خواهد افتاد. اینکه پیشکسوتان در باشگاه فعالیت کنند و سمت داشته باشند، کار خوبی است اما نه اینکه باشگاه را دستشان بدهند چرا که توانایی اداره آن را از نظر مالی ندارند اما می‌توان از فکر و اندیشه آنها استفاده کرد.

جباری درباره اینکه چه کاری بهتر است انجام شود تا تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس از این وضعیت خارج شوند، افزود: به نظرم باید این باشگاه‌ها را به بخش خصوصی بدهند که توانایی اداره آن را از هر نظر داشته باشند و بتوانند اسپانسرهای قوی برای این دو تیم بگیرند و سپس خودشان به اداره باشگاه‌ها نظارت کنند و اگر گروهی نتوانستند فعالیت خوبی داشته باشند از آنها بگیرند و به گروه دیگر بدهند. همین حالا که کمک‌هایی از ارگان‌هایی می‌شود وضعیت باشگاه‌ها اینگونه است بعد چطور گروهی که به هیچ نهاد و ارگانی وابسته نیستند می‌تواند این تیم‌ها را اداره کنند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391