برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدی: رویانیان در اوایل حضورش گفته بود ۲۰ میلیارد بدهی داریم

جمعه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۱ — تسنیم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسات ابتدایی هیئت مدیره رویانیان به ما گفت که از گذشته ۲۰ میلیارد تومان بدهی باقی مانده است.

محمد جمشیدی در واکنش به اظهارات محمود گودرزی مبنی بر اینکه بدهی باشگاه پرسپولیس ۶۰ میلیارد تومان است اظهار داشت: احساس می‌کنم باید در این مورد خاص موشکافی بیشتری صورت بگیرد و واقعیت‌ها بیان شود. باید مشخص شود که چه کسی ۶۰ میلیارد تومان بدهی بالا آورده است. اگر این بار هم وزارتخانه کوتاه بیاید این بدهی تا سال آینده ۸۰ تا ۹۰ میلیارد تومان می‌شود؛ اگر هم وزارتخانه پول را پرداخت کند نفرات بعدی که می‌آیند با خیال راحت بدهی بالا می‌آورند.

وی ادامه داد: به نظر من وزیر ورزش کار منطقی انجام می‌دهد که این مسائل را مطرح می‌کند. باید معلوم شود چرا پرسپولیس به این اندازه بدهی دارد، مگر مدیران قبلی چه کار کرده‌اند که این مقدار بدهی وجود دارد؟

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چقدر از ۶۰ میلیارد بدهی متعلق به محمد رویانیان است، عنوان کرد: من گزارش حسابرسان وزارت ورزش را نخوانده‌ام و آقای گودرزی هم چون به این گزارش‌ها دسترسی دارد این ارقام را اعلام کرده است. فقط باید بگویم در جلسات ابتدایی هیئت مدیره رویانیان به ما گفت که از گذشته ۲۰ میلیارد تومان بدهی باقی مانده اما حالا می‌گویند بدهی پرسپولیس ۶۰ میلیارد تومان شده است.

جمشیدی تصریح کرد: این یک اتفاق ناگوار برای باشگاهی است که پتانسیل زیادی برای درآمدزایی دارد. این موضوع کار را برای مدیران آینده هم مشکل می‌کند. اگر قرار باشد یک مدیر کارآمد به پرسپولیس بیاید وقتی با بدهی ۶۰ میلیاردی مواجه شود، فرار می‌کند. این مشکل در آینده پرسپولیس تاثیر مستقیم دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391