برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه نقدی آلومینیوم و پارسه و محرومیت سرمربی نفت مسجد سلیمان

پنجشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۲۸ — تسنیم

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص ۴ تیم دسته اولی اعلام کرد.

تیم آلومینیوم هرمزگان

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و پارسه تهران که ۲۴ اسفند ماه در ورزشگاه خلیج فارس برگزار شد، از سوی تماشاگران تیم هرمزگان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس این باشگاه به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. به دلیل تخلف شاهین مجیدی بازیکن تیم آلومینیوم هرمزگان، وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

از سوی داود سید عباسی و محمد اسماعیل نظر بازیکنان تیم پارسه تهران تخلفاتی صورت گرفت که هر کدام از بازیکنان به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

تیم پارسه تهران نیز به دلیل داشتن بیش از ۵ بازیکن اخطاری و اخراجی، به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* محرومیت برای سرمربی نفت مسجد سلیمان و ابومسلم

دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و ابومسلم مشهد از سری رقابت‌های لیگ دسته اول ۲۳ اسفند ماه در مسجد سلیمان برگزار شد و از سوی بهروز مکوندی، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر ورود غیر قانونی به زمین مسابقه و اعتراض به داور صورت گرفت. بر همین اساس وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین از سوی مسعود حنطه، سرمربی تیم ابومسلم تخلفاتی مبنی بر فحاشی و اعتراض به داور مسابقه صورت گرفت. بر همین اساس وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ابومسلم به دلیل داشتن بیش از ۵ بازیکن اخطاری، به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391