برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه ۲ میلیون تومانی اولیویرا، فولاد خوزستان و تراکتورسازی

چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۲ — فارس

کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اول و لیگ برتر را صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اول و برتر صادر کرد.

دیدار دو تیم شهرداری بندرعباس و سیاه جامگان مشهد ۱۰ فروردین ماه برگزار شد که از سوی محمد نجفی مربی تیم شهرداری بندر عباس تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس وی به توبیخ کتبی و ۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از سری رقابت‌های لیگ برتر ۱۷ فروردین ماه برگزار شد که از سوی تونیاولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراج وی شد. بر همین اساس سرمربی تراکتورسازی تبریز به توبیخ کتبی و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. به دلیل تاخیر تراکتورسازی تبریز در ورود به زمین مسابقه، باشگاه تراکتورسازی تبریز به ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل تاخیر ۳ دقیقه ای برای ورود به زمین به پرداخت ۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و محرومیت برای مربی تیم شهرداری بندرعباس

دیدار دو تیم شهرداری بندرعباس و نیروی زمینی ۲۳ فروردین ماه در تهران برگزار شد که از سوی رسول جعفری مربی تیم شهرداری بندرعباس تخلفاتی مبنی بر دخالت و اعتراض به داوری صورت گرفت. بر همین اساس وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

محرومیت یک جلسه ای و جریمه نقدی برای مربی تیم گل گهر سیرجان

دیدار دو تیم گل گهر سیرجان و فولاد یزد از سری رقابتهای لیگ دسته اول درحالی ۲۳ اسفند برگزار شد که از سوی یاراحمدی-کمک مربی تیم گل گهر سیرجان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی و محرومیت برای تیم پیکان و مربی تیم بندر کنگ

دیدار دو تیم پیکان تهران و البدر بندر کنگ به میزبانی ورزشگاه شهر قدس تهران ۲۳ اسفند ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پیکان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس تیم پیکان به تذکر و ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین از سوی جانبخش محمد جعفری مربی تیم البدر بندر کنگ تخلفاتی صورت گرفت. برهمین اساس وی یه یک جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و جریمه ۳ میلیونی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391