برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: به رشد فوتبال در استانهای مستعد کمک می‌کنیم

پنجشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۶ — ایسنا

رییس فدراسیون فوتبال گفت: حق کردستان در ورزش، به ویژه در فوتبال آنطور که باید ادا نشده است.

علی کفاشیان در مجمع انتخابات هیات فوتبال استان کردستان اظهار کرد: کردستان دارای ظرقیت‌ها و توانمندی های بالایی در رشته فوتبال است که باید این توانمندی‌ها با تلاش هیات فوتبال و خانواده فوتبال در کردستان به نتیجه برسد.

وی با اشاره به اینکه در کردستان اختلاف سلیقه وجود دارد، افزود: خوشبختانه در کنار اختلاف سلیقه ای که در هیات فوتبال استان وجود دارد اتحاد خانواده فوتبال کردستان کامل و مطلوب است.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: کاستی هایی در زمینه مالی و همچنین کمبود تیم و داور در کردستان وجود دارد اما خوشبختانه در زمینه امکانات و استانداردها کمبود چندانی در کردستان وجود ندارد.

وی بیان کرد: اعضای هیات فوتبال و همچنین دوستداران فوتبال در کردستان باید در راستای رشد فوتبال دست در دست هم گذاشته و تمام تلاش و همت خود را بکار بگیرند.

علی کفاشیان با بیان اینکه فوتبال کردستان با توجه به توانمندی هایش قابلیت رشد و توسعه را دارد، اضافه کرد: هیات فوتبال استان کردستان باید در راستای تحقق این امر برنامه و طرح های مناسبی را تهیه و در دستور کار خود قرار دهد.

وی به یاری گرفتن هیات فوتبال از استانداری و شهرداری های استان اشاره و عنوان کرد: علیرغم جلب حمایت شهرداری‌ها و استانداری اعضای هیات باید با همکاری و همدلی و عشق و علاقه در زمینه فوتبال و برای رسیدن فوتبال کردستان به جایگاه واقعی خود اقدام کنند.

رییس فدراسیون فوتبال کشور با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال در سال گذشته هیچ کمک مالی به هیات فوتبال کردستان نکرده است، اظهار امیدواری کرد که در سال جاری به استان کردستان برای رشد و توسعه فوتبال کمک هایی از سوی فدارسیون صورت بگیرد.

وی بیان کرد: سعی بر این است که در سال جاری از محل بودجه جام جهانی و سایر اعتبارات برای رشد فوتبال در کردستان و سایر استان های مستعد و کمتر توسعه یافته حرکتی داشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر برنامه ریزی هیات فوتبال استان کردستان در زمینه فوتبال و فوتسال بانوان، فوتبال ساحلی و غیره در رده های سنی مختلف خواستار حمایت اداره کل ورزش و جوانان از فوتبال استان کردستان شد.

کفاشیان ادامه داد: این هیات همچنین باید برنامه های آموزشی و برگزای کلاس های مربیگری و داوری را برای رشد فوتبال در برنامه کاری خود داشته باشد.

وی ضمن ابراز امیدوای برای رسیدن فوتبال کردستان در آینده به جایگاه ویژه و واقعی خود، خاطرنشان کرد: فوتبال کردستان باید از پایه شروع شود و با پشت سر گذاشتن مراحل و سلسله مراتب فوتبال به لیگ برتر برسد چراکه در این صورت می تواند پایدار تر باشد.

وی یادآور شد: برخی از شهرستان های استان در زمینه ورزش فوتبال فعالیت های خوبی داشته اند و این امر نشان دهنده این است که می توانند رشد کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391