برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفشگری: حاضرم با تیم محبوبم قرارداد ۱۰ ساله ببندم

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۰ — فارس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حاضرم با تیم محبوبم قرارداد ۱۰ ساله ببندم و این تیم را قلبا دوست دارم.

مهرداد کفشگری

مهرداد کفشگری در مورد شایعاتی که برای جدایی او مطرح شده است، عنوان کرد: هیچ وقت به خودم اجازه شرط گذاشتن برای پرسپولیس را نمی‌دهم. قراردادم با پرسپولیس سه ساله است. نمی دانم برخی چه دشمنی با من دارند که این شایعات را مطرح می‌کنند. در حد و اندازه شرط گذاشتن برای تیم محبوبم نیستم حاضرم قرارداد ۱۰ ساله ببندم این تیم را قلبا دوست دارم. به هیچ وجه اهل کلاس گذاشتن برای تیم محبوبم نیستم.

وی افزود: تمام فوتبالم را مدیون تیم محبوب پرسپولیس هستم. این مسئله را به خوبی می‌دانم. با بازی مقابل راه آهن آبرویمان رفت اما این موضوع را جبران می کنیم با امید زندگی می کنیم.

هافبک پرسپولیس در ادامه یادآور شد: دکتر جراحم بعد از مصدومیتم به من اجازه تمرین نداد اما برای پرسپولیس و بازی کردن در این تیم یک ماه زودتر تمریناتم را شروع کردم چرا که دوست داشتم برای پرسپولیس بازی کنم. افتخار می‌کنم پیراهن این تیم را به تن دارم و جانم را برای این تیم می‌دهم از ته قلب می ‌گویم به دنبال این نیستم که برای تیم کلاس بگذارم مطمئن باشید با تمام وجودم بازی می‌کنم تا بتوانیم یک سال خوب را پشت سر بگذاریم هواداران بدانند کسانی که گفتند خسته شدم و از تیم می‌روم دروغ گفتند. کسانی که این دروغ را گفتند خودشان بیایند به این موضوع جواب بدهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391