برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاروان تراکتورسازی با چارتر به تبریز بر می‌گردد

پنجشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۱۶ — فارس

بازیکنان تراکتورسازی با پرواز چارتر از اهواز به تبریز بر می گردند.


هادی طباطبایی در خصوص تیم‌های هم‌گروه تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ گفت: پیش از آنکه ما از حریفانمان شناخت داشته باشیم باید فوتبال خودمان را بشناسیم چرا که در حال حاضر پتانسیل لازم برای موفقیت را که همیشه در فوتبال ما وجود داشت وجود ندارد و گاهی پیشرفت های خوبی می‌بینیم و گاهی پسرفت‌های بد و همین موضوع کار ما را سخت می‌کند. ما باید ببینیم که کشورهای منطقه برای پیشرفت در فوتبال همه کار می‌کنند و روی توانمندی خودشان اتکا می‌کنند اما ما در چند سال اخیر زمان لازم را از دست داده‌ایم و حتی دیدید که وقتی به آن صورت به جام جهانی رفتیم بعد از آن اتفاق خاصی نیفتاد و همین موضوع نگرانی اهالی فوتبال را بیشتر کرد چراکه قطعا برای جام ملت‌ها فوتبال از تب و تاب می‌افتد و بعد از جام جهانی فوتبال ما هم افت خواهد کرد و همین موضوع کار ما را سخت می‌کند و امیدوارم با برنامه‌ریزی خوب این مشکل حل شود.

وی در مورد اینکه کدام حریف ایران در جام ملت‌ها می‌تواند برای فوتبال کشورمان مشکل ساز شود، افزود: همه حریفان سخت هستند و نمی‌توان تیمی را دست کم گرفت. آنها برنامه‌ریزی خوبی دارند و به دنبال به روز شدن هستند اما نیروی انسانی کارآمد ندارند. با این همه ما نیروی انسانی داریم اما برنامه‌ریزی و امکانات آنها را نداریم. با این همه من اعتقاد دارم که نمی‌توان هیچ حریفی را از پیش بازنده دانست و باید همه حریفان را جدی نگاه کرد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال ایران می‌تواند در استرالیا قهرمان شود، اظهار داشت: ما می‌توانیم در این مسابقات موفق باشیم اما با یک اتفاق! همانگونه که در کره موفق شدیم این تیم را ببریم. برد ما مقابل کره دلیل نمی‌شود که ما خودمان را از آنها سرتر بدانیم. آنها کار کردند و پیشرفت می‌کنند اما ما طی یک حادثه و فرآیند می‌توانیم آنها را ببریم شاید هم با این صورت بتوانیم قهرمان آسیا بشویم اما این قهرمانی دردی از ما دوا نمی‌کند چرا که با اما و اگر قهرمان شده‌ایم اما منطق فوتبال چیز دیگری است.

طباطبایی درباره شایعه تبانی تیم‌های عربی مقابل تیم ملی فوتبال کشورمان هم افزود: خیلی نمی‌شود روی تبانی عرب‌ها بحث کرد چرا که این روزها نظارت در فوتبال بسیار زیاد است اما به هر حال آنها از همه چیز استفاده می‌کنند تا مقابل ما نتیجه بگیرند که مهم‌ترین آن ضدفوتبال است که تأثیر منفی در فوتبال ما داشته اما ما باید قوی‌تر عمل کنیم.

وی در پایان درباره میزبانی استرالیا در این مسابقات گفت: فوتبال ما از استرالیا خاطره خوبی دارد و این بیانگر این موضوع است که بازیکنان فوتبال با عزم خوبی در این مسابقات شرکت کنند تا بتوانند باز هم در این کشور پرچم فوتبال کشورمان را به اهتزاز دربیاورند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391