برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌الهی: کی‌روش و نبی باید بر سر بازیکنان سپاهان تفاهم کنند

یکشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۵۸ — فارس

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص بازیکنان سپاهان باید سرمربی تیم ملی با نبی حرف‌هایشان را با هم بزنند و در این مورد به تفاهم برسند.

هادی آیت‌الهی در خصوص اظهارات نوری، مدیر امور مالیاتی استان تهرانمبنی بر همکاری با فدراسیون فوتبال برای بخشش جرایم مالیاتی وینگادا گفت: قرار است نامهباشگاه پرسپولیس امروز پس از امضای منتقمی به فدراسیون فوتبال ارسال شود تا پس از بررسی‌های این نامه، نمایندهفدراسیون را همین امروز راهی اداره امور مالیاتی استان تهران شده تا اقدامات لازم را به عمل بیاورد.

وی ادامه داد: با صحبت‌های رئیس امور مالیاتی ما نیز امیدوار شدیم تا هرچه سریع‌تر مشکل وینگادا رفع شود.

آیت‌الهیدر مورد نامه ارسالی وینگادا به فارس گفت: در جریان این نامه نیستیم. به هر حال وینگادا قراردادی با ما امضا کرده و متعهد هم هست تا طبق این قرارداد به ایران آمده و کارش را آغاز کند. بر همین اساس ما هم قصد داریم مشکلاترا حل کنیم تا در ادامه مسیر او با مشکلات عدیده همراه نشود و بتواند شسته و رفته به کشورمان سفر کند.

وی افزود: در صورتی که نماینده فدراسیون امروز راهی اداره مالیات شود، که به سرعت بررسی‌ها را آغاز کرده و برای حضور وینگادا در اردوی دوم تیم ملی امید، تصمیم‌گیری‌ خود را آغاز خواهیم کرد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد آخرین شرایط تیم ملی گفت: شب گذشته هم ۶ بازیکن دیگر به اردوی این تیم در آفریقای جنوبی ملحق شدند. در خصوص سایر بازیکنان از جمله بازیکنان سپاهاننیز سرمربیکی‌روش با نبی حرف‌هایشان را با هم بزنند و در این مورد به تفاهم برسند.

وی در مورد جریمه اضافه بار تیم ملی گفت: وسایل کمک آموزشی باید همراه تیم ملی ارسال می‌شد و وسایل خارج از عرفی در کار نبود. اگر تمام بازیکنان نبودند شاید مبلغ کمتری برای اضافه بار باید پرداخت می‌کردیم هرچند که هواپیما همایرانی نبود تا از این اضافه بار چشم پوشی کردهیا آنرا کم کند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص شایعاتی که این روزها در مورد دیدار فجرسپاسی و پیکان و این موضوع که وی به خاطر شیرازی بودن پشت تیم فجرسپاسی خواهد ایستاد گفت: من در این موضوع دو سر سوخت هستم. آنهایی که این حرف‌ها را می‌زنند باید به وجدان خود نگاه کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391