برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم : صحبت های فتح الله زاده در باره استعفا شخصی است

شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۰ — ایرنا

معاون حقوقی وپارلمانی وزارت ورزش و جوانان درباره اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال تهران مبنی بر کناره گیری از مدیریت این باشگاه، گفت : اظهارات علی فتح الله زاده شخصی است.

امیر رضا خادم

پیشتر علی فتح الله زاده با بیان اینکه قصد کناره گیری از مدیریت باشگاه استقلال را دارد، گفته بود:مسوولان ورزش عنوان کردندکه تا ۲۲ فروردین ماه باشگاه های سرخابی واگذارمی شوند،در حالی که این اتفاق نیفتاده وازطرفی این تصمیمات از لحاظ تامین مالی به باشگاه استقلال لطماتی وارد کرده و با این شرایط مگر می تواند ماند؟

امیر رضا خادم روز شنبه در گفت و گو به ایرنا در باره اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:چندی است که اظهارات مختلفی از سوی فتح الله زاده شنیده می شود که ما نیزاطلاعی در این باره نداریم.

خادم باتصریح اینکه هیات مدیره باشگاه استقلال از وزانت خاصی برخودار است و همه اعضای آن قابل احترام هستند،خاطرنشان کرد:مطالبی راکه فتح الله زاده مبنی بر کناره گیری و غیره اعلام کرده تنها نظر شخصی وی است.

وی تصریح کرد: هر فردی از جمله فتح الله زاده که علاقمند به این تیم است ودر آن انجام وظیفه می کندبه طور طبیعی تمام این مسوولیت درجایگاه خود ارزشمند است.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش وجوانان در واگذاری باشگاه‌ها به بخش خصوصی همچنین گفت:درحال حاضرمشغول نهایی کردن عملکردمالی این باشگاه هستیم.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به آخرین اقدامات در راستای واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی هم افزود: طی چند روز گذشته جلسات متعددی با علاقمندان به حمایت از مدیریت باشگاه پرسپولیس را داشتیم که تا به امروز هم این جلسات ادامه دارد واکنون در حال بررسی آنها و ارسال به سازمان خصوصی سازی هستیم.

خادم درادامه اظهار داشت: طی این جلسات توانستیم درباره سه قراردادی که تقریبا کامل شده به نتایجی برسیم البته این قراردادهاکوتاه مدت و برای مدیریت اقتصادی از باشگاه است.

وی درعین حال اضافه کرد:برای تامین نیازهای مالی وحتی پرداخت دیون گذشته این باشگاه در تلاش هستیم تا هرچه سریعتر به جمع بندی برسیم .

خادم با بیان اینکه امروز این گزارش به سازمان خصوصی سازی ارسال می شود تاآنها هم نظرات خود رااعلام کنند،گفت:این اقدامات بدین منظوراست تا باقوانین سازمان خصوصی سازی مغایرت نداشته و درآینده با مشکلی مواجه نشویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391