برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلعتبری: برای گرفتن ۴ ریال برای‌مان شرط می‌گذارند

یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۴۹ — فارس

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار شد ماهی ۵ میلیون اجاره خانه به من بدهند اما ۷ ماه است از جیبم پول دادم، چرا دروغ می‌گویید، بگویید پول نداریم خیال همه را راحت کنید.

محمدرضا خلعتبری

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگویی درباره وضعیت حال حاضر پرسپولیس و مشکلات این تیم اظهار داشت: من ۵ سال در ذوب‌آهن و حدود ۳ سال در تیم سپاهان توپ زدم اما مشکلاتی را که در باشگاه پرسپولیس دیدم هرگز ذره‌ای از آن را در اصفهان ندیدم. واقعاً دست این بچه‌ها درد نکند که با این مبلغی که تا الان گرفته‌اند در پرسپولیس به میدان رفتند.

وی افزود: من نمی‌دانم این بچه‌ها چطور زندگی خودشان را بدون پول چرخانده‌اند، واقعاً خیلی سخت است. حسین ماهینی پولی نگرفته و مهرداد پولادی به بهانه مصدومیت، در هر سالی که برای پرسپولیس بازی کرده طلبکار است، برای برخی آقایان متأسفم.

خلعتبریتاکید کرد:یکسری آقایان می‌آیند و درباره تیم ما در این شرایط اظهارنظر می‌کنند و شرط برای پرداخت ۴ ریال می‌گذارند اینها اصلاً نمی‌دانند که فوتبال چیست. اگر رشته ما کشتی بود من کوچک همه آقایان هستم و هیچ اظهارنظری نمی‌کنم چون بزرگ هستند اما آقایان می‌آیند درباره فوتبال اظهارنظر و تعیین و تکلیف می‌کنند که واقعاً متأسفم. این بچه‌ها سختی کشیده‌اند، مشکلات زیادی دارند و باید به داد این تیم رسید.

مهاجم قرمزپوشانتصریح کرد:فقط دو هفته به لیگ برتر مانده، این دو هفته هم خیلی زود تمام می‌شودو هر کس پی کار خود می‌رود درحالیکه ما نه پولی گرفته‌ایم و نه می‌دانیم باید به چه کسی اعتراض کنیم تا جواب ما را بدهد. آقایان چک برج ۱۰ را به ما داده‌اند، خدا پدر دایی را بیامرزد شب بازی با استقلال ۱۲۰ میلیون تومان به ما داد و بقیه چک که ما خرج کرده‌ایم معلوم نیست باید از چه کسی پولش را بگیریم. چک ما خرج شده و دست طلبکار است. ماشین ۸۰۰ میلیون تومانی رابا ۱۷۰ میلیون پول سند نمی‌زنند. اینها درد و مشکلات ما است به نظر شما چه کار باید انجام دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا مشکل شما با عجمان امارات حل شد یا خیر، گفت: ۲۵۰ هزار دلار بابت دریافت رضایت‌نامه‌ام از باشگاه پرسپولیس طلبکارم. نمی‌دانم چه قراردادی بود که مسئولان باشگاه پرسپولیس با عجمانی امضا کردند جالب این است هر ماهی کهاین قراداد دیرکرد داشته باشد باید ۵۰ هزار دلار اضافه‌تر به عجمانی‌تر بدهند، الان ۷ ماه از موعد پرداخت۲۵۰ هزار دلار گذشته و ۳۵۰ هزار دلار اضافه‌تر باید به عجمانی‌ها پرداخت شود. این صحبتی است که مدیر برنامه‌های من اعلام کرد یعنی چیزی معادل ۶۰۰ هزار دلار باشگاه پرسپولیس به عجمانی‌ها بدهکار است. نمی‌دانم چطور می‌خواهند این پول را بدهند.

وی افزود: البتهاین مسائل مهم نیست، مهم این است که آقایان زحمت به خود بدهند و به داد بچه‌ها برسند واقعاً زندگی کردن در این شرایط، سخت شده و یکسری درباره فوتبالیست‌ها فقط اظهارنظر می‌کنند که ما پول گرفته‌ایم، آقایان کدام پول؟ شیرینی ۹ ماه به من گفت این یکشنبه و آن یکشنبه به تو پول می‌دهیم برای مسائل مختلف. قرار شد ماهی ۵ میلیون اجاره خانه به من بدهند اما ۷ ماه تا الان از جیبم پول دادم چرا دروغ گفتید یا چرا الان دروغ می‌گویید بگویید پول نداریم خیال همه را راحت کنید و ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. مشکلات پرسپولیس زیاد است و واقعاً نمی‌دانم بعد از این دو هفته آیا ما به یک ریال از پولمان می‌رسیم یا نه فقط امیدوارم کسانی که فوتبالی نیستند درباره برخی مسائل صحبت نکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391