برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیلی: هواداران دعا کنند، پرسپولیس شانس دارد

پنجشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۰۰ — فارس

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرغم اینکه کار خیلی سخت است اما هواداران دایی و پرسپولیس را دعا کنند چون هنوز شانس وجود دارد.

محسن خلیلی در خصوص دلیل حضورش در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: من روزهای تلخ و شیرین زیادی را در این فوتبال داشتم و همیشه کسی را که کنار خودم می‌دیدم کسی نبود جز علی دایی. او در روزهای تلخ و شیرین کنار من بود مخصوصا در سایپا، تیم ملی و همین پرسپولیس. به همین دلیل من هم آمدم بگویم که ما هم کنار تو هستیم.

وی افزود: من احساس کردم فشار زیادی روی دایی و بازیکنان مخصوصا در این لیست بود. مخصوصا بر روی علی دایی که به نظرم امسال با پرسپولیس نتایج بسیار خوبی را بعد از چند سال گرفت اما بدشانسی آنها را کمی از قهرمانی دور کرد. من امروز آمدم که به دایی بگویم هنوز شاگردان و دوستان او کنارش هستند و هیچکس او را فراموش نمی‌کند. من همیشه به عنوان یک فرد کوچک در این فوتبال و کسی که شاگرد دایی و دوستش بودم با افتخار از علی دایی که سرمایه بزرگ این مملکت است حمایت می‌کنم و فقط آرزوی موفقیت او را دارم.

وی در پاسخ سوالی که آیا به نظر شما پرسپولیس شانس قهرمانی دارد یا خیر، گفت: کار سخت است اما از هواداران می‌‌خواهم همه دایی و پرسپولیس را دعا کنند، هیچ کاری در فوتبالنشدنی نیست و من امیدوارم که پرسپولیس بتواند به هدفش برسد مانند همان قهرمانی که با گل دقیقه ۹۰ سپهر حیدری سپاهان را شکست دادیم و قهرمان شدیم. در فوتبال تا دقیقه نودش اتفاقات مختلفی می‌افتد و من اول امیدوارم با انگیزه‌ای که امروز در بین بچه‌ها دیدم پرسپولیس برنده بازی فردا باشد و سپس خیلی خوشبینم که ان‌شاءالله این تیم بتواند سهمیه آسیا را بگیرد. من فقط این را می‌گویم هنوز همه چیز تمام نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391