برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورجمشیدیان: نمی توانستم تمام وقت در خدمت تراکتورسازی باشم

پنجشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۹ — فارس

رئیس مستعفی هیات مدیره تراکتورسازی گفت: کار ما فوتبال نیست و اگر در آن سال به باشگاه تراکتورسازی وارد شدیم به خاطر این بود که خیلی‌ها تیم را رها کرده بودند.

علی‌اکبر پورجمشیدیان در مورد استعفای خود از حضور در هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: با توجه به اینکه در تهران حاضر شدم و دیگر در تبریز نیستم نمی‌توانستم تمام وقت در اختیار تراکتورسازی باشم. با توجه به اینکه کریمیان فرمانده سپاه عاشورا در تبریز شده است اگر او به حضور در هیأت مدیره وارد شود می‌تواند کمک بیشتری انجام دهد و حمایت بهتری داشته باشد.

وی افزود: من از روی علاقه در هیأت مدیره تراکتورسازی حضور داشتم و خدا را شکر می‌کنم که به همراه دوستان توانستیم آن کاری که از دستمان برمی‌آید برای تیم انجام دهیم. امیدوارم در ادامه راه برادران عزیزم فعالیت‌های خود را ادامه دهند و تیم را به موفقیت برسانند. با توجه به اینکه دیگر در تبریز حضور ندارم به ذهنم رسید اگر کنار تیم باشم شاید نتوانم آن طور که باید کمک کنم.

وی افزود:کریمیان فرد باشخصیت و دارای سابقه فراوان است و او می‌تواند به تراکتورسازی کمک بیشتری کند. سایر بزرگان مثل جمشید نظمی نیز در تیم حضور پیدا کرده و ترکیب خوبی در تراکتورسازی در حال فعالیت است. در کنار این مسئولان اعضای شورای شهر و استانداری نیز باید به تیم کمک کنند تا وضعیت باشگاه بهتر شود. ما هم به عنوان یک هوادار در خدمت باشگاه تراکتورسازی هستیم. بدون شک برای کسی که ریاست هیأت مدیره را دارد اگر در تبریز حضور نداشته باشد کارها بسیار سخت است. بنده تا آخر فصل صبر کردم و وقتی کار تیم در سال جاری به پایان رسید استعفای خودم را اعلام کردم. به هر حال ما مدتی در تیم حضور داشتیم و قرار نبود این اتفاق برای همیشه ادامه داشته باشد.

وی در مورد اینکه چه راه‌حلی برای مشکلات مالی تراکتورسازی وجود دارد، اظهار داشت: مشکلات مالی به صورت جدی وجود ندارد. ما بیشترین پرداختی‌ها را نسبت به باشگاه‌های دیگر داریم. نسبت به خیلی از تیم‌ها وضعیت ما بهتر است البته بدهی‌هایی هم وجود دارد اما پرداختی‌ها به طور کل خوب است. درآمد باشگاه بد نیست، سایر مسئولان استانی نیز باید عزم خود را جزم کنند تا وضعیت باشگاه بهتر شود. زمانی که بنده در تیم حضور داشتم خیلی از کارها را انجام می‌دادم و مسئولان استانی خیالشان راحت بود اما اکنون باید پیگیری‌های بیشتری صورت گیرد.

پورجمشیدیان با اشاره به اینکه هیچ وقت دنبال رسانه‌ای شدن نبوده، عنوان کرد: به عنوان پادو برای تیم تلاش می‌کردم و تمام هدف ما خوشحالی مردم بود. خدا را شکر با تلاش بازیکنان و کادر فنی و به خصوص کمک مردم تیم قهرمان شد و ما شرمنده اهالی آذربایجان نشدیم. هیچ وقت موفقیتی را برای خودم ندانستم و همواره نوکری مردم را کردیم.

وی در مورد اینکهدر مدت زمان حضور او در هیأت مدیره تراکتورسازی این باشگاه نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است، یادآور شد: همه اینها عنایت خدا بوده است. کار ما فوتبال نیست و اگر در آن سال به باشگاه تراکتورسازی وارد شدیم به خاطر این بود که خیلی‌ها تیم را رها کرده بودند و به خاطر مردم آذربایجان وظیفه خود دانستیم که به باشگاه تراکتورسازی کمک کنیم. خدا را شکر تراکتورسازی در این مدت عملکرد خوبی داشته و توانسته شخصیت بسیار خوبی پیدا کند. ما باز هم در خدمت تیم هستیم و به عنوان یک هوادار هر کمکی که از دستمان بربیاید انجام می‌دهیم. با شخصیتی که تراکتورسازی دارد آمدن و رفتن فردی تفاوتی در حال این تیم به وجود نمی‌آورد و امیدوارم تراکتورسازی همواره سربلند باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391