برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: محشر دیروز نشانه مظلومیت استقلال بود!

دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۵۴ — فارس

سرپرست تیم استقلال گفت: اگر محشر دیروز را می‌دیدید متوجه می‌شدید استقلال مظلوم است و فقط از این تیم امتیاز کسر می‌شود.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی در خصوص دیدار روز گذشته فولاد و استقلال اظهار داشت: بعضی مواقع ما دلگیر می شویم چون ادعا می کنیم ایرانی هستیم. متاسفانه نیروی انتظامی و اداره کل تربیت بدنی خوزستان کوچک ترین همکاری با مجموعه استقلال نکردند و اصلا انگار نه انگار که یک تیم مثل استقلال به شهر اهواز رفته بود.

وی افزود: ما در جلسه قبل از بازی خواستیم که برای اسکورت تیم حتما به ما کمک برسانند ولی وقت نهار خود را به ما معرفی کردند و به ما گفتند کجا غذا بخوریم، ما هم آنها را به رستوران هتل بردیم اما جالب است بدانید وقتی تیم در حال رفتن به استادیم بود هیچ کدام از دوستانی که نزد ما نهار خوردند پیدایشان نشد و بدون اسکورت راهی ورزشگاه شدیم.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد:ما ۴۰ دقیقه دیر به ورزشگاه رسیدیم و راه را گم کردیم و بلد نبودیم که چگونه باید به استادیوم برویم. از سوی دیگر شب قبل از بازی هواداران فولاد کاری کردند که شب قبل از بازی با بوریرام تایلند این اتفاق افتاده بود و می خواستند تمرکز تیم ما را بر هم بزنند. بعد از بازی باز هم خواهش کردیم که برای ما اسکورت بفرستند اما این اتفاق نیفتاد و نزدیک فرودگاه شیشه اتوبوس تیم ما را شکستند. مجبور شدیم ۵۰۰ هزار تومان هم بابت این موضوع خسارت بدهیم.

وی در ادامه تصرریح کرد:ما با بدبختی به فرودگاه رسیدیم و با هر شخصی هم تماس می گرفتیم موبایلش آنتن نمی داد. نمی دانم چرا این رفتارها با ما شد چون انصافا در استادیوم آن همه ترقه زدندو به مربی ما توهین کردند اما به نظر می رسد فقط از استقلال امتیاز کسر می شود چون اگر محشر دیروز را می دیدید به این موضوع پی می بردید که فقط ما مظلوم هستیم.

ماجدی در خصوص هفته آخر مسابقات نیز گفت:خوشحالیم که سه امتیاز را گرفتیم ولی امیدوارم هفته آخر هم اتفاقاتی بیفتد که به سود ما تمام شود هر چند ما تلاشمان را می کنیم بقیه دست خدا است.

ماجدی در خصوص اخراج تیموریان گفت:در مورد داوری فقط باید کارشناسان صحبت کنند ولی من صحنه کارت دوم تیموریان را درست ندیدم.

وی در پایان گفت:آخرین حرف من این است که تا حالا که خودزنی شده ولی کادر فنی تیم ملی نگاهی به دروازه استقلال و رحمتی داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391