برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم ملوان با پیروزی برابر فجرسپاسی از شهردار رشت پاداش می گیرد

جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۶ — ایرنا

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در صورت کسب پیروزی برابر تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز ، از شهردار رشت پاداش دریافت می کند.

تیم ملوان و تیم فجر سپاسی

مسوول روابط عمومی شهرداری رشت گفت: شهردار رشت به واسطه حفظ سهمیه گیلان در لیگ برتر فوتبال و باقی ماندن تیم داماش به عنوان تیم محبوب مردم شهر رشت ، پاداشی برای موفقیت تیم ملوان در مقابل فجر سپاسی در نظر گرفته است.

ˈعلیرضا حسنیˈ افزود: تیم های فوتبال راه آهن و ملوان به عنوان نماد اخلاق مداری ، این بار نیز همچون بازی های گذشته، بازی جوانمردانه ای در مقابل حریفان خود خواهند داشت.

وی اظهار کرد: شهردار رشت همچنین از آمادگی برای استقبال مناسب از تیم ملوان بندرانزلی پس از موفقیت در بازی مقابل فجر سپاسی خبر داد و به تیم داماش قول مساعدت داد حمایت های شورا و شهرداری در صورت حفظ سهمیه لیگ برتر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نتیجه دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و فجر سپاسی شیراز برای تیم فوتبال داماش حائز اهمیت است و همچنین برای ایجاد انگیزه بیشتر بین بازیکنان ملوان این تصمیم از سوی شهردار رشت اتخاذ شده تا شاهد حفظ هر دو سهمیه گیلان در رقابت های لیگ برتر باشیم.

تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و فجر شهید سپاسی همزمان با دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و مس کرمان در هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور به مصاف هم می روند.

این در حالی است که در صورت کسب پیروزی تیم داماش برابر مس کرمان و توقف تیم فجر سپاسی برابر ملوان بندرانزلی و همچنین توقف تیم ذوب آهن برابر تیم راه آهن ، تیم داماش گیلان در لیگ برتر ماندگار می شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391