برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمام موانع حضور تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را برطرف خواهیم کرد

شنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۳ — فارس

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز گفت: تمامی موانع حضور تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر را برطرف خواهیم کرد.

تیم نفت مسجد سلیمان

حمید بورد در خصوص صعود تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر اظهار داشت: این شرکت با حضور در ۵۱ رشته ورزشی و در اختیار داشتن تاسیسات و زیرساخت‌های قابل قبول در حوزه ورزش شرکت فعال و گسترده‌ای دارد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز که از نظر ساختار اداری تیم‌های نفت مسجدسلیمان، نفت گچساران، نفت آغاجری و نفت اهواز را در مجموعه اختیارات خود دارد، افزود: تیم نفت مسجدسلیمان با یک ساختار کاملا بومی و بدون استفاده از افراد غیرخوزستانی توانست با حمایت و پشتیبانی مالی این شرکت بعد از سه سال حضور در لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کند.

بورد تاکید کرد: امروز ما با سازمان لیگ تماس گرفتیم و به آنها اعلام کردیم که به سرعت کارشناسان خود را به مسجد سلیمان اعزام کنند تا شرایط و زمینه‌های لازم با استانداردهای لیگ برتر را مهیا کنیم. با توجه به امکانات و مسائل پشتیبانی و لجستیکی که در اختیار این شرکت قرار دارد به سرعت ما موارد را برطرف خواهیم کرد و هیچ مشکلی برای حضور در لیگ برتر نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز افزود: از تمامی بازیکنان و کادر فنی تجلیل خواهیم کرد. کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم که از همین امروز تمام موانع حضور ما در لیگ برتر را برطرف کند تا بتوانیم با قدرت در چهاردهمین رقابت‌های لیگ برتر حاضر شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391