برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی: وقتی به بازیکن می گویند کارگر غیر قانونی ؛ بازی می کند؟

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۲۷ — خبرآنلاین

پرویز مظلومی می گوید اصراری ندارد پاسخی به حرف های ایرانمنش مدیرعامل مس بدهد اما این مدیر شریف خودش هم می داند مشکل مس کجاست.

حرف‌های مدیرعامل باشگاه مس کرمان علیه پرویز مظلومی، بهانه‌ای بود برای گفت و گو با سرمربی سابق مس . مظلومی که از نظر ایرانمنش، فردی است که دلش نمی‌خواهد مس نتیجه بگیرد و در لیگ بماند، به عکس مدیر خشمگین مسی‌ها ،در این مورد به خبرآنلاین گفت:« من احترام زیادی برای ایرانمنش قائلم چون به نظرم ایشان آدم خوبی است ولی در بحث‌های فوتبالی، خودش هم می‌داند اوضاع و احوال از چه قرار است. اینکه چرا مس اینجاست را زمانی هم که قرار شد به کرمان بروم به او گفتم. تمام هفته هایی که در این تیم بودم درباره این سمائل حرف زدیم. حتی من که می خواستم در نیم فصل برگردم ، خود دوستان نگذاشتند. حالا اینکه شعارها شروع شده و برای واکنش به این شعارها من قربانی شوم ، کار درستی نیست.»

مظلومی به دلیلی بر می گردد که سبب شد او دوباره به کرمان برود. شهری که لیدرهای حامی تیمش و گروهی از هواداران تیم نارنجی پوش آنجا حسابی دوستش دارند. البته به همین میزان هم منتقد در جمع شان دارد که خودش هم روزی با دلخوری از مس و کرمان جدا شده بود :« همه می‌دانند بر مس در این فصل چه گذشته و چه اتفاقاتی رخ داده است. ماجرا از این قرار بود که وقتی برای شرکت در مراسم ختم مهدی محمدی به کرمان رفتم، متوجه ناراحتی و نگرانی مردم شدم. آنها اشک می‌ریختند و از من می‌خواستند به تیم‌شان بیایم من هم به خاطر همین اشک‌ها سرمربی مس کرمان شدم. مس مشکلات اساسی داشت. خوب بسته نشده بود . هنوز چند هفته از حضورم در این تیم نگذشته بود که تعدادی از دوستان به دنبال آوردن سرمربی جدیدی برای مس بودند . من زمانی را می گویم که هنوز به نیم فصل هم نرسیده بودیم. خود آقایان یادشان هست کدام بازیکن سابق فوتبال دنبال آوردن مربی برای شان بود. ولی ما با همه مشکلات به کارمان ادامه دادیم تا شاید اتفاقی بیفتد اما نشد. بعد هم که من بدون دلخوری راهم را کشیدم و آمدم .»

مظلومی با اشاره به ماجرای بازیکنانی که به خدمت گرفته بود، ادامه داد:«من برای ترمیم تیم نیاز به بازیکن داشتم. تیمی که از قبل آمدن تقوی به کرمان بد پایه ریزی شده بود، استاد یاوری هم همین مشکل را با تیم داشت ، من هم مدام می گفتم و مربی فعلی تیم هم از آن می نالد. مقلا اول فصل یک دفاع استرالیایی را با قراردادی نجومی به کرمان آورده بودند حتی مالیات این قرارداد را باید باشگاه می‌داد اما کیفیتش بسیار پایین بود. برای نیم فصل به مدیران تیم لیست خرید دادم. روی هر بازیکنی که دست گذاشتم، برای حضور در مس رقم‌های عجیبی می‌گفت. یک میلیارد و دو میلیارد تومان می‌خواستند. دنبال ۲ مدافع اسمی رفتیم که کارشان خیلی خوب بود فکر می کردیم می شود جذب شان کرد ولی قراردادشان به قدری بالا بود که از آوردن‌شان پشیمان شدیم. یک مهاجم را می خواستم که این روزها در تیمش ذخیره است اما قبلا در کرمان بازی کرده و انصافا هم بازیکن خوبی بوده ، ولی او هم رقم عجیبی می خواست . دوباره به سراغ خارجی‌ها رفتیم، یک بازیکن پیدا کردیم که در لیگ ترکیه و قطر بازی کرده بود ولی وقتی به ایران آمد، متوجه شد پولی به او نمی‌دهند و خبری از پول نیست به همین خاطر انگیزه‌هایش کم شد. در نهایت هم گفتند یک کارگرغیر قانونی بهتر از این بازیکن برزیلی بود و... واقعاً شرایط برای‌مان سخت شد. وقتی این حرف را درباره یک بازیکن بزنیم او با چه روحیه ای بازی می کند؟ »

مظلومی اما کمی کلی تر به ماجرا نگاه می‌کند و می گوید:«اتفاق تلخ حادثه پیش رو برای تیماست. تیمی که به سختی به لیگ برتر آمده لود. ایراد تیم و نتایج بدی که گرفت از مربی نیست. نکته تلخ ماجرا اینجاست که به‌ هر ‌حال مس کرمان از شرایطی که در این فصل داشت، ضربه خورد و آسیب دید. حالا هم با انداختن تقصیر به گردن این و آن، نمی‌توانیم چیزی را تغییر دهیم. مس شرایط بد و سختی دارد و بدتر امید مردم شهر هم همین تیم است. البته برخی دوست دارند با نام بردن از دیگران، تقصیرات را از گردن خود بردارند ولی همه می‌دانند که من می‌خواستم در نیم‌فصل از مس کرمان جدا شوم. به‌ هر‌ حال امیدوارم مس در لیگ ‌برتر ماندگار شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391