برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی:خیلی‌ها در کرمان به دنبال آوردن لوکا بودند

جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۷ — فارس

سرمربی سابق تیم فوتبال مس کرمان گفت: من در طول حضورم در کرمان دیدم که یکسری‌ها به دنبال آوردن لوکا بودند و آقای یوسف‌آبادی همه چیز را می‌داند. خود ایرانمنش هم خیلی چیزها می‌داند و من بیشتر از این وارد جزئیات نمی‌شوم.

پرویز مظلومی در خصوص اظهارات اکبر ایرانمنش مدیرعامل باشگاه مس که گفته بود عده‌ای به دنبال آوردن مظلومی به مس کرمان بودند، گفت: من روی حرف مردم به این تیم آمدم وگرنه مربی نبودم که ریسک کنم و تیمی با این شرایط سخت را عهده‌دار شوم. من شرایط را دیدم که از این تیم جدا شدم و بیشتر از این هم نمی‌خواهم در این باره حرف بزنم و فقط می‌گویم که شرایط خوب نبود به طوری که من ۷ هفته مانده به پایان لیگ از این تیم جدا شدم. شما در نظر بگیرید که من خوب نبودم اما تقوی، لوکا و یاوری چه؟ آیا آنها هم خوب نبودند. به نظرم به جای گشتن به دنبال رده پای دیگران در عدم موفقیت مس باید به این فکر کرد که چرا هیچ مربی در این تیم موفق نشد.

وی ادامه داد: مس هزینه خوبی کرد و همه هم در این تیم زحمت کشیدند اما باید دید که چرا ۴ مربی در یک تیم نتیجه نمی‌گیرند. در هر صورت من هم مربی مس بودم و چند هفته مسائل فنی این تیم به من مربوط می‌شود و من هم در این ناکامی سهیم هستم اما این ناکامی را گردن کسی نمی‌اندازم. من مطمئن هستم که اگر در این تیم می‌ماندم شرایط بهتر می‌شد اما به هر حال بدشانس بودیم که نتوانستیم نتیجه بگیریم.

سرمربی سابق تیم فوتبال مس کرمان افزود: به طور مثال در بازی پرسپولیس دیدید که چه اتفاقاتی افتاد و اشتباهات داوری ما را خلع سلاح کرد. ما تلاش خودمان را کردیم و باید این را بدانیم که ناکامی برای همه است و اگر مقصر مربی بود چرا با این همه تعویض مربی این تیم نتیجه نگرفت. من در طول حضورم در کرمان دیدم که یکسری‌ها به دنبال آوردن لوکا بودند و آقای یوسف‌آبادی همه چیز را می‌داند. خود ایرانمنش هم خیلی چیزها می‌داند و من بیشتر از این وارد جزئیات نمی‌شوم.

مظلومی در پایان در خصوص شایعه کم‌کاری بعضی از بازیکنان مس کرمان گفت: من وارد بحث کم کاری بازیکنان نمی‌شوم و هر که کم‌کاری کرده را به خدا واگذار می‌کنم.ایرانمنش انسان سالمی است و چون چند سال از فوتبال دور بوده حاشیه‌های فوتبال را نمی‌داند. او باید بداند که شرایط فوتبال با چند سال قبل فرق کرده چرا که آن زمان این همه شیطنت و حاشیه نبود. بهتر است که ناکامی‌ها را گردن کسی نیندازیم و کلاه خودمان را قاضی کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391