برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منتقمی:لیست قرارداد کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس محرمانه بوده و ۶ نفر آن را در اختیار داشتند

دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۰۹ — فارس

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: مبالغ لیست را ندیدم که آن را تأئید یا تکذیب کنم و دیگر بیشتر از این چیزی نمی‌دانم اما فقط می‌دانم که این لیست کاملاً محرمانه بوده است.

بهروز منتقمی

بهروز منتقمی در خصوص لیست مالی منتشر شده باشگاه پرسپولیس که در آن رقم قرارداد و دریافتی کادر فنی و بازیکنان این تیم اعلام شده گفت: این لیست دست آقای ایمان‌زاده بود که او کارهای مالی فدراسیون فوتبال را انجام می‌دهد و کارمند وزارت ورزش است و به همین دلیل برای ذیحسابی باشگاه پرسپولیس هم او آمد. یک نسخه، محرمانه برای امیررضا خادم ارسال شد، یک نسخه برای دفتروزیر ورزش و جوانان فرستادیم. یک نسخه دیگر را برای علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و یکنسخه دیگر را برای سازمان لیگ و یک نسخه هم پیش ایمان‌زاده بود و یک نسخه دیگر دستعاشوری مسئول مالی باشگاه پرسپولیس.

وی ادامه داد: حتی برای اینکه این نسخه به بیرون درز پیدا نکند دبیرخانه و روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم از آن بی‌اطلاع بودند و حتی اجازه ندادیم که دبیرخانه این لیست را تایپ کند چرا که فکرمی‌کردیم این لیست به بیرون درز پیدا می‌کند اما باید بگویم که لیستی درست است که شماره حساب‌ها در کنار آن نوشته شده چون ما یک بار این لیست را فرستادیم و گفتند که باید با قراردادهای سازمان لیگ تطبیق داده شود و به همین دلیل آن را برگشت زدند و ما دوباره آن را برایشان فرستادیم و کل این لیست محرمانه بود و فقط برای اینکه مسئولان از آن مطلع شوند برای آنها فرستادیم وحتی خود من و آقای قدوسی مسئول روابط عمومی باشگاه از وجود این لیست بی‌اطلاع بودیم و فقط لیست را به افرادی دادیم که نام بردم و نمی‌دانم چه کسی این لیست را ارائه کرده و فقط می‌گویم لیستی که با شماره حساب همراه است لیست اصلی است.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس درپاسخ به این سؤال که آیا مبالغلیست منتشرشده واقعی است یا نه، افزود: من مبالغ لیست را ندیدم که آن را تأئید یا تکذیب کنم و دیگر بیشتر از این چیزی نمی‌دانم اما فقط می‌دانم که این لیست کاملاًمحرمانه بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391