برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ارسال مستندات دریافتی‌ و طلب پرسپولیسی‌ها به فدراسیون فوتبال

سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۷ — فارس

باشگاه پرسپولیس مستندات کامل دریافتی بازیکنان و طلب آنها از باشگاه را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال کرد.

کمک ۲ میلیارد تومانی وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس، این روزها به پروسه‌ایبسیار طولانی و عجیب تبدیل شده و در حالی که به بازیکنان قول داده شد که این پول روز گذشته به حساب آنها واریز می‌شود، اما این اتفاق نیفتادتا مصاحبه‌هادر مورد مشکلات مالی و عمل نشدن به وعده‌ها شروع شود.

مسئولان فدراسیون‌ فوتبال و سازمان لیگ که مسئول پرداخت این پول‌ها با نظر باشگاه به بازیکنان هستند، در جدیدترین خواسته خود از باشگاه پرسپولیس درخواست کردند که ریز دریافتی بازیکنان، طلب آنها و همچنین مبلغ قراردادهای آنها به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال شود و مسئولان پرسپولیس نیزاین کار را انجام دادند.

به پرسپولیسی‌ها اعلام شده تا بعد از تعطیلات نوروزیاین پول به حساب بازیکنان پرداخت خواهد شد، اما این شایعه نیز مطرح شده که وزارت ورزش بنا به دلایلی از انتقال مبلغ ۲ میلیارد تومان ممانعت به عمل آورده است.

حالباید دید با مستندات کاملی که طی دیروز و امروز باشگاه پرسپولیس در اختیار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قرار داده، آیا این پول به بازیکنان پرداخت خواهد شد یا خیر؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391