برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامی: اعضای هیات مدیره هنوز مهلت قانونی‌شان تمام نشده است

دوشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۲۹ — باشگاه خبرنگاران

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص احتمال تغییرو تحولات اعضای هیات مدیره پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود آن وقت کسانی که امتیاز تیم را می‌خرند اعضای هیات مدیره را مشخص می‌کنند.

محمد نامی افزود: من اطلاعی از تغییر اعضای هیات مدیره ندارم اما ما فقط ۹ ماه است که این سمت را برعهده داریم و براساس قانون یک سال و سه ماه دیگر از مهلت قانونی‌مان مانده است.

نامی در ادامه اظهار داشت: اگر یک شخص پولدار بخواهد به تیم پرسپولیس بیاید و عضو هیات مدیره این تیم شود به طور حتم براساس کسب منافعش برای باشگاه هزینه می‌کند.

وی بیان کرد: سرمایه باشگاه پرسپولیس برند این باشگاه و هوادارانش هستند و نیازی به آمدن یک فرد پولدار برای سرمایه گذاری در این باشگاه نیست.

نامی عنوان کرد: اگر مدیریت مناسب حاکم بر تیم پرسپولیس باشد آن وقت نیازی به افراد پولدار این تیم ندارد. ما اعضای هیات مدیره توانستیم به صبر و حوصله حاشیه‌ها را جمع و جور کنیم و نگذاریم مسائل حاشیه‌ای گریبانگیر تیم شود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس عنوان کرد: اگر وزارت ورزش و جوانان اسپانسری یکی از بانک‌های خصوصی را قبول کند آن وقت مشکلات مالی پرسپولیس هم برطرف می‌شود. به هر حال پرسپولیس نیازی به پول ندارد و سرمایه این تیم هوادارانش هستند که می‌توانند با باز کردن حساب در این بانک خصوصی برای باشگاه پرسپولیس درآمدزایی کنند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در خصوص اختصاص پاداش به تیم پرسپولیس گفت: ما اعضای هیات مدیره به دنبال پول هستیم تا به اعضای تیم پاداش دهیم همچنین قرار شده که جلسه‌ای با کفاشیان روز سه شنبه داشته باشم تا مسائل مربوط به ۲ میلیارد تومان را با یکدیگر برطرف کنیم.

وی درباره انتشار مبالغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس گفت: به نظرم انتشار مبالغ قرارداد کار درستی نبود.
یک تیم تهرانی به یک بازیکنش ۲ میلیارد تومان داده اما این مبلغ افشا نشده است اگر علی دایی پیشنهاد یکی از تیم‌های خارجی را قبول می‌کرد ۱۰ برابر الان می‌توانست پول بدست آورد.

وی در ادامه اظهار داشت: به هر حال علی دایی با کمترین پول در ایران ماند و با مدیریتمش توانست پرسپولیس را نایب قهرمانی لیگ قهرمانی برتر کند.

نامی در مورد تغییر مدیرعامل تیم پرسپولیس گفت: جلسه هیئت مدیره قرار است سه شنبه همین هفته برگزار شود و در مورد مدیرعامل تیم تصمیم‌گیری شود.
به هر حال اعضای هیئت مدیره گزینه مدیرعامل را انتخاب وزارت ورزش پیشنهاد می‌دهند آن وقت وزارت ورزش در مورد گزینه مدنظر تصمیم گیری نهایی را انجام می‌دهد.

وی در مورد وضعیت خلعتبری و سید جلال حسینی بیان کرد: اگر این بازیکنان با باشگاه قرار داد داشته باشند آن وقت باید باشگاه اجازه جدایی آن‌ها را بدهد اما اگر بازیکنان آزاد باشند می‌توانند به راحتی از تیم جدا شوند.

نامی در مورد خصوصی‌سازی باشگاه‌های سرخابی بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان تمام تلاششان را می‌کند تا این دو باشگاه خصوصی شوند به نظرم امتیاز باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال نباید به طور کامل به بخش خصوصی واگذار شود.
براین اساس ۵۱ درصد از سهام این ۲ باشگاه باید در اختیار دولت و ۴۹ درصد به بخش خصوصی واگذار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391