برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد تونی باقی مانده است

یکشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۶ — ایرنا

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه هیچ تاخیری در پرداختی های مبلغ قرارداد سرمربی پرتغالی این تیم وجود نداشته است، گفت: تنها ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد تونی اولیویرا باقی مانده است که این میزان نیز در موعد مقرر به حساب ایشان واریز می شود.

جمشید نظمی

جمشید نظمی افزود: تمام مبالغ پرداختی از سوی باشگاه به تونی در سررسیدهای مقرر به ایشان تحویل شده و دلاری از این بابت باشگاه تاخیری نداشته است.

وی درباره بدهی فصل گذشته باشگاه به تونی گفت: از مبلغ قرارداد فصل قبل تونی ۱۴۸ هزار دلار باقی مانده بود که از حدود دو ماه پیش و آغاز دور جدید همکاری وی با تراکتورسازی به تدریج پرداخت این مبلغ انجام گرفت و فقط ۴۸ هزار دلار از آن بدهی باقی مانده است.

به گفته نظمی از مبلغ قرارداد فصل گذشته تونی ۶۰ درصد آن پرداخت شده و بقیه نیز به تدریج پرداخت خواهد شد.

وی هرگونه انتشار اخبار از سوی رسانه‌ها و سایت های مختلف درباره شکایت تونی از نحوه پرداخت‌ها را غیر واقعی و کذب خواند.

نظمی ادامه داد: باشگاه تراکتورسازی تبریز هرگونه پرداختی به سرمربی تیم را بر اساس آنچه که در مفاد قرارداد آمده است و طبق برنامه زمان بندی شده انجام می دهد.

وی دلیل باقی ماندن ۱۰ درصد از مجموع قرارداد جدید تونی با تراکتورسازی را نیز مربوط به زمان پرداخت آن دانست و افزود: هنوز زمان پرداخت این مبلغ فرا نرسیده است و بدون تردید این مبلغ نیز در موعد مقرر به حساب این مربی واریز می شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره تمدید قرارداد باشگاه با تونی اولیویرا نیز به ایرنا، گفت: طی چند روز آینده در این خصوص با ارایه گزارشم به هیات مدیره باشگاه تصمیم نهایی گرفته می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391