برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: کفاشیان واقعیت را نمی‌گوید، پروین شاهد است

یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۳۴ — تسنیم

سرپرست تیم پرسپولیس صحبت‌های رئیس فدراسیون فوتبال را نادرست خواند و گفت که پروین شاهد تمام ماجرا است.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی، در واکنش به مصاحبه علی کفاشیان مبنی بر اینکه وزارت ورزش و جوانان شرطی برای پرداخت پول به پرسپولیسی‌ها نداشته و همچنین پروین و پنجعلی اعلام کردند بازیکنان اگر پول نگیرند شاید بد بازی کنند گفت: کفاشیان دروغ می‌گوید. من و علی پروین به او گفتیم که در این شرایط تزریق پول می‌تواند از نظر روحی و روانی خوب باشد وگرنه ۲ میلیارد تومان وقتی تقسیم شود به هر بازیکن ۵۰،۶۰ میلیون تومان می‌رسد که نسبت به طلبشان پولی نیست.

وی ادامه داد: پروین شاهد است که در جلسه چه اتفاقاتی افتاد. کفاشیان برای پرداخت پول به پرسپولیس ۳ شرط مطرح کرد که اصلاً منطقی نبود. مردم می‌دانند که ما دروغ نمی‌گوییم و هیچ دلیلی هم برای این موضوع وجود ندارد. برای ما صداقت مهمتر از همه چیز است.

سرپرست تیم پرسپولیس اظهار داشت: احتمالاً مشکلی بین کفاشیان و وزارت ورزش و جوانان به وجود آمده که اینطور مصاحبه کرده وگرنه اصلاً قضیه اینطور نیست. در جلسه روز گذشته ما و کفاشیان صحبت‌های دیگری هم مطرح شد که دلم نمی‌خواهد آنها را باز کنم و بهتر است که باز نشود. فقط باید بگویم من و پروین نمی‌توانیم تهمت و دروغ گفتن را هضم کنیم. انسان باید شهامت داشته باشد و سَر حرفی که می‌زند باشد.

پنجعلی تصریح کرد: چرا به ما پول نمی‌دهند؟ مگر متولی پرسپولیس وزارت ورزش و جوانان نیست؟ واقعاً نمی‌دانم چرا به ما پول نمی‌دهند. این در شرایطی است که خادم اعلام کرده این پول را به فدراسیون و سازمان لیگ دادند.

وی در خصوص اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند که نمی‌خواهند پرسپولیس به قهرمانی برسد، تاکید کرد: دلم نمی‌خواهد در این شرایط وارد مسائل خاصی شوم، فقط می‌گویم که مردم شعور دارند و خیلی چیزها را متوجه می‌شوند. وقتی کار اشتباهی انجام می‌دهید دیگر چهره حق به جانب نگیرید. تمام بازیکنان پرسپولیس منتظر قول آقایان بودند و حتی ما زودتر هم تشکر کردیم ولی پول ندادند.

پنجعلی ادامه داد: آقایان ۳ روز پیش به ما گفتند پول به حساب سازمان لیگ ریخته شده و شنبه چک آن را تحویل می‌دهند ولی هیچ خبری از پول نشد.

وی در پایان گفت:‌ شب گذشته پاداش پیروزی مقابل داماش در هتل بین بچه‌ها تقسیم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391