برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرداخت دو میلیارد تومان به پرسپولیسی‌ها منتفی شد

شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۳۴ — فارس

با شروطی که وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال برای پرسپولیسی‌ها گذاشت پس از جلسه امروز مشخص شد پرداخت دو میلیارد تومان به پرسپولیسی‌ها منتفی شد.

تیم فوتبال پرسپولیس باید یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود را فردا در تهران مقابلراه‌آهن برگزار کند. از همین رو و با توجه به مشکلات مالی و پرداخت دو میلیارد تومان از سوی وزارت ورزش که با دردسر فراوان قرار بود از طریق فدراسیون به پرسپولیسی‌ها پرداخت شود اما پس از جلسه امروز محمد پنجعلی و علی کفاشیان مشخص شد که پرداخت این دو میلیارد تومان منتفی شد.

این در شرایطی است که فدراسیون اعلام کرده پرسپولیسی‌ها باید با شرایطی که وزارت اعلام کرده این پول را دریافت کنند و پرسپولیسی‌ها از این موضوع بسیار ناراحت هستند. بحث گرفتن تخفیف از بازیکنان پس از دریافت مبلغی کوچک از پول‌هایشان باعث شده که پرسپولیسی‌ها قید دو میلیارد را بزند.

این در شرایطی است که محمد پنجعلی پس از جلسه امروز با کفاشیان با ناراحتی شدید فدراسیون فوتبال را ترک کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391