برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: آقایان؛ تیم دایی را شما بازنده کردید

یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۱۹ — فارس

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: آقایان تیم علی دایی را شما بازنده کردید.

علی پروین

علی پروین در واکنش بهتساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل راه‌آهن اظهار داشت: از همین جا به تمام بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم اما هواداران بدانند تیم دایی را آقایان بازنده کردند که به خاطر ۲ میلیارد تومان ۲۰ روز این تیم را چرخاندند.

وی افزود: آقای روحانی به داد باشگاه پرسپولیس برسید. آقای روحانی وزارت را دست ورزشی‌ها ندادید و سلیقه‌ای در آن برخورد می‌شود. هیچ‌کس حق ندارد پرسپولیس را بازیچه دست خود قرار دهد و این را می‌گویم که پرسپولیس به خاطر کارهای بی‌پایه و بی‌اساس آقایان به این روز افتاد. البته حرف‌های تکمیلی‌ام را فردا با مردم می‌زنم تا همه در جریان اتفاقات تیم دایی و زدن ضربه به ایشان و پرسپولیس را باشند البته وزارت ورزش بداند نمی‌تواند از زیر بار مسئولیت فرار کند و باید جواب بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391