برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان پرسپولیس چه کار کردند و چقدر گرفتند؟

چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۴۱ — شوت ورزشی

فرزاد حاتمی که در نیم فصل لیگ سیزدهم راهی پرسپولیس شده است بابت همین نیم فصل که ۵ ماه هم طول نمی کشد ۴۰۰ میلیون تومان قراداد بست

سیدمهدی سیدصالحی

سیدصالحی، هر گل ۹۱ میلیون تومان!

طبق سندی که وزارت ورزش از جزییات قرارداد بازیکنان پرسپولیس منتشر کرده است سید مهدی سید صالحی قراردادی ۹۰۰ میلیون تومانی با باشگاه پرسپولیس امضا کرده است و البته تا اینجا در حدود ۵۵۰ میلیون هم دریافتی داشته است. سید صالحی در مجموع بازیهای این فصل ۲۰۵۴ دقیقه برای تیمش بازی کرده است. ۶ گل زده و یک پنالتی برای تیمش گرفته است. ۳ کارت زرد هم از داوران دریافت کرده است. اگر میزان دریافتی تا این جای فصل را مبنای کار در نظر بگیریم سید صالحی در واقع بابت هر گل زده حدود ۹۱ میلیون دریافت کرده است! او در بازی های نیم فصل اول جزو نفرات اصلی تیم بود اما در نیم فصل دوم به مرور جایش را به محمد عباس زاده داد. سید صالحی این روزها کاملا به یک نیمکت نشین تبدیل شده است و دیگر هواداران پرسپولیس یادی از او که بهترین گلزن تیم شان است نمی کنند!

نوری، پاس گل ۷۵۰ میلیونی!

محمد نوری کاپیتان اول پرسپولیس هم در این فصل ۱۵۰۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده است. او بدترین فصل حضورش را در پرسپولیس پشت سر می گذارد و تا این جای فصل فقط یک پاس گل داده است. این آمار برای او که هر سال بهترین پاسور و یکی از بهترین گلزنان این تیم بوده است آمار فوق العاده ضعیفی محسوب می شود. نوری در این ۱۵۰۰ دقیقه ۸ بار هم کارت زرد گرفته است! قرارداد او با پرسپولیس یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان بوده است! دریافتی او هم طبق اسناد کمی بیش از ۷۰۰ میلیون تومان بوده است. یعنی ۷۵۰ میلیون تومان بابت تنها یک پاس گل! این البته فقط یک روی ماجرا است. نوری امسال محبوبیتش را هم از دست داد. آن هم وقتی که چند روز بعد از اعتصاب پرسپولیس‌ها مشخص شد که حدود ۸۰۰ میلیون تومان بابت قرارداد امسال و کمی از قرارداد پارسال دریافت کرده است.

حاتمی، یک گل و صد میلیون تومان!

فرزاد حاتمی که در نیم فصل لیگ سیزدهم راهی پرسپولیس شده است بابت همین نیم فصل که ۵ ماه هم طول نمی کشد ۴۰۰ میلیون تومان قراداد بست. حاتمی با کلی امید و آرزو و ادعا پیراهن پرسپولیس را پوشید در این مدت فقط ۱۶۴ دقیقه بازی کرد و یک بار برای این تیم گل زد و البته یک کارت زرد هم دریافت کرد. آن گل هم گل ششم پرسپولیس به مس در کرمان بود که به هر حال گل ارزشمندی محسوب نمی شود. او در پرسپولیس خیلی ناامید کننده بود. حاتمی حتی در فولاد خوزستان هم به این بدی نبود. البته او در این مدت حاشیه هایی هم داشت مثل قهر از تیم که البته مشخص نشد دایی چطور با این اتفاق کنار آمد. آمدن او به پرسپولیس البته مخالفانی هم داشت که حالا مشخص شده حق با آن‌ها بوده است. دریافتی حاتمی از پرسپولیس کمی بیش از صد میلیون تومان است. یعنی یک گل زده و صد میلیون تومان!

نورمحمدی، دقیقه ای یک میلیون تومان

علیرضا نورمحمدی قراردادی ۸۵۰ میلیون تومانی با پرسپولیس دارد.نورمحمدی امسال ۴۹۵ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده است و یک گل هم برای تیمش زده است. البته چون او مدافع است باید بیشتر عملکرد دفاعی او مورد ارزیابی قرار بگیرد. او در مجموع در ۷ بازی برای تیمش به میدان رفته که در۴ تایش ۹۰ دقیقه بازی کرده است. در ۲ بازی از ۴ بازی که ۹۰ دقیقه در زمین بوده است دروازه پرسپولیس بسته مانده است که آمار متوسطی محسوب می شود. ضمن اینکه دو کارت زرد هم گرفته است. البته او جزو کسانی بود که خیلی اهل مصاحبه های اعتراضی و تند و تیز نبود اما این اواخر او هم به جمع معترضان پیوست. او هم نزدیک ۵۰۰ میلیون دریافتی داشته است که نشان می دهد بهترین عملکرد او در همین زمینه بوده است!

ناصرنامدار

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391