برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس سابق کانون هواداران پرسپولیس: پسر رویانیان هیچ نقشی در خودروهای بازیکنان نداشت

سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۳۹ — اوج نیوز

رییس سابق کانون هواداران پرسپولیس گفت:پسر رویانیان شرکتی ندارد که در کار واردات و صادرات باشد.

تیم پرسپولیس

حسین فریدونی ،درباره اینکه بحث اتومبیل های بدون سند سرخپوشان در زمان رویانیان از کجا آغاز شد عنوان کرد:زمینه کاری من در پرسپولیس فرهنگی بود و خیلی در جزییات این بحث نیستم.با این وجود می دانم که به برخی بازیکنان و تاکید می کنم به برخی بازیکنان در مقابل مقداری از قراردادشان اتومبیل داده شده است.این موضوع درباره همه بازیکنان نبود.

وی درباره اینکه آیا مطالب منتشرشده پیرامون نقش پسر محمد رویانیان در واردات این خودروها واقعیت دارد یا نه گفت:من این بحث را اخیرا شنیده ام.برخی مطالب در این باره نوشته شده است که حقیقتا واقعیت ندارند و به طور حتم پیگیری قضایی خواهد شد.

فریدونی تاکید کرد:من به عنوان کسی که ۱۸ سال کنار رویانیان بودم با خانواده اش هم ارتباط دارم.او سه فرزند دارد که یک پسر و دو دختر هستند.مگر اینکه او پسر دیگری داشته باشد اما من می دانم پسر او حسن رویانیان نام دارد که ۲۷ سال سن دارد.او اصلا شرکتی ندارد که در کار واردات و صادرات باشد.متاسفانه با این مطالب رویانیان را ترور شخصیت کردند.رویانیان به پسرش حتی اجازه نداد در نیروی انتظامی خدمت کند و یا اینکه برای معافیتش اقدامی انجام بدهد.در این شرایط چگونه می شود او به پسرش اجازه بدهد کار مالی در پرسپولیس انجام دهد؟بارها من خواستم در کانون هواداران پرسپولیس از فرزند رویانیان استفاده کنم ولی او گفت که این پنبه را از گوش تان بیرون کنید و حسن اجازه فعالیت در پرسپولیس را ندارد.امیدوارم افرادی که این مطلب را نوشته اند در محضر دادگاه بتوانند از ادعای خود دفاع کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391