برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی: کریمی می‌توانست به تیم‌ملی کمک کند

شنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۴ — فارس

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:درباره عدم دعوت از علی کریمی من نظری ندارم و بهتر است کی‌روش دراینباره حرف بزند اما او می‌توانست به تیم ملی کمک کند.

افشین  پیروانی

افشین پیروانی، در خصوص اعلام لیست تیم ملی فوتبال کشورمان توسط کارلوس کی‌روش گفت: به هر حال لیست تیم ملی موضوعی سلیقه‌ای است و شاید هرکس دیگری هم بود لیست دیگری اعلاممی‌کرد و نباید برای انتخاب افراد به تیم ملی به شخص سرمربی ایراد گرفت. هرچند که شاید بعضی‌ها محق باشند که به تیم ملی دعوت شوند.

وی ادامه داد: با این همه باید به سلیقه و انتخاب سرمربی تیم ملی احترام گذاشت چرا که او هرکسی را بخواهد می‌تواند به تیم ملی دعوت کند و حتماً پشت دعوت از این بازیکنان تفکری وجود دارد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد اینکه به نظر او کدام بازیکن یا بازیکنانجایشان در لیست تیم ملی خالی است،‌اظهار داشت: به نظر من محسن بنگر می‌توانست در لیست اعلام شده تیم ملی حضور داشته باشد و فکر نمی‌کنم از سایر دعوت شده‌ها چیزی کم داشت. البته به نظرم بازیکنان دیگری هم بودند که می‌توانستند در این لیست نامشان حضور داشته باشد اما همانطور که گفتم باید به نظر کادر فنی تیم ملی احترام گذاشت و سعی کنیم نظراتمان در راه کمک به آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان باشد.

پیروانی درباره عدم دعوت از رحمتی و علی کریمی به تیم ملی اظهار داشت: مهدی رحمتی و هادی عقیلی هماین حق را داشتند که به تیم ملی دعوت شوند اما شاید به خاطر مسائل انضباطی این دو بازیکن به تیم ملی دعوت نشده باشند اما درباره عدم دعوت از علی کریمی من نظری ندارم و بهتر است کی‌روش دراینباره حرف بزند اما او می‌توانست به تیم ملی کمک کند اما با این همه حتماً کی‌روش تفکری هم دراینباره داشته و ما چون در کنار تیم نیستیمنمی‌توانیم نظر بدهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391