برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورغلامی: رفتارهای اسکوچیچ را یک ایرانی انجام می‌داد تایید نمی‌شد

چهارشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۱۸ — فارس

سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: رفتارهای اسکوچیچ را یک مربی ایرانی انجام می‌داد مورد تایید قرار نمی‌گرفت.

اخیراً مصاحبه‌یی از قول فرهاد پورغلامی مربی پیشین تیم تراکتورسازی تحت عنوان«با جان و دل هدایت ملوان را می‌پذیرم» منتشر شد و در آن از پورغلامینقل شده است: «صحبت‌های شفاهی در خصوص بازگشت به ملوان با من انجام شده است اما هنوز به میز مذاکره نکشیده. اگر این اتفاق بیفتد، مطمئن باشید درنگ نمی‌کنم و به ملوان برمی گردم»

* این گفت و گو را تکذیب می‌کنید؟

بله .

*ولی آن طور که از متن این گفت و گو برمی‌آید، ظاهراً بین شما و باشگاه ملوان توافقات شفاهی صورت گرفته است؟

ببینید لازم است یک بار دیگر تاکید کنم که من طی روزهای گذشته با هیچ سایت و یا روزنامه‌‌ای گفت و گویی نداشته‌ام، بنابراین آنچه که به من نسبت داده شده و یا از قول من آمده را تایید نمی‌کنم.

*پس اجازه بدهید حالا این سوال را من بپرسم که آیا باشگاه ملوان در ارتباط با هدایت این تیم در لیگ چهاردهم با شما مذاکره داشته است؟

خیر. هیچ شخص مسئولی از سوی باشگاه تاکنون با من صحبت نکرده و مذاکره‌ای در بین نبوده است.

*شما که به ملوان فکر می‌کنید؟

بله . من هم مثل همه پیشکسوتان این تیم همیشه به فکر ملوان هستم. من همیشه با موفقیت ملوان خوشحال شده‌ام و با شکست این تیم ناراحت و غمگین ولی این را هم می‌گویم من چسبیده به ملوان نیستم‌! برای فرهاد پورغلامی همیشه تیم هست.

*پس می‌توانم از فحوای کلام‌تان این برداشت راکنیم که پیشنهاد دیگری دارید؟

جواب شما مثبت است. برای یک مربی دارای کارنامه همیشه پیشنهاد هست ولی این را بدانید که پذیرش پیشنهادات شرایطی دارد که باید مورد قبول طرفین باشد.

* این روزها در مصاحبه‌های مختلف شاهد هستیم که بعضی بازیکنان نسبت به اسکوچیچ علاقه‌ خاصی نشان می‌دهند، نظر شما در این مورد چیست‌؟

این خیلی هم خوب است که بازیکن مربی خود را دوست داشته باشد ولی بازیکن نه مالک باشگاه است و نه مدیر آن، این حق مسلم هر باشگاهی است که سر مربی تیم‌اش را خود انتخاب کند و بازیکنان باید در این مورد خاص مطیع باشگاه و سیاست‌های آن باشند. وای به آن روزی که بازیکنان در تعیین سرنوشت انتخاب سرمربی دخیل شوند که آن روز باید در باشگاه را بست.

*نظرتان در مورد دراگان اسکوچیچ چیست؟

نظرم این است که هر کسی آمده و به ملوان کمک کرده باید به او احترام گذاشت و البته نظر شخص من این است که باشگاه او را برای فصل آینده حفظ کند. گرچه مایلم در پایان این را نیز بگویم که نباید این طور باشد که ما به صرف یک نام خارجی همه‌ی رفتارها و عملکردهای وی را مثبت ارزیابی کنیم، در حالی که اگر همان رفتارها را یک مربی ایرانی انجام می‌داد، مورد تایید نبود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391