برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایی: هوادار پرسپولیس با نایب قهرمانی راضی نمی‌شود

جمعه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۲ — فارس

مدافع سابق تیم پرسپولیس گفت: هوادار این تیم قهرمانی می‌خواهد و با نایب قهرمانی راضی نمی‌شود.

شیث رضایی در مورد وضعیت تیم مس کرمان گفت: بعد از پایان محرومیتم و با مشورت کاشانی به تیم مس کرمان رفتم. البته پیشنهادات دیگری هم داشتم اما به این تیم رفتم. بازیکنان مس تلاش کردند تا این تیم در لیگ برتر بماند. اما هر کاری که کردیم نشد و در نهایت تیم مس سقوط کرد.مس تیم خیلی خوبی بود کرمان هم مردم خونگرمی داشت اما مس از ابتدای فصل بد بسته شده بود و در ادامه هر تلاشی که کردیم نتوانستیم به پیروزی برسیم.

وی در مورد اینکه برخی رسانه‌ها از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه برداشت کرده بودند که او و آبشک دو بازیکن کم‌کار تیم در اواخر فصل بودند، گفت:‌ مدیرعامل باشگاه اسمی نیاورده است و من هم نمی‌توانم در این مورد اظهار نظر کنم. اما می‌دانم که بازیکنان و کادر فنی تمام تلاش خود را کردند تا تیم را در لیگ برتر نگه دارند اما مس شرایط سختی را در ابتدای فصل داشت. در نهایت هم ۴ مربی عوض کرد. با این حال هیأت مدیره باشگاه برای هر برد و ماندن تیم در لیگ برتر ۵ میلیون تومان پاداش در نظر گرفته بود. کدام بازیکن است که دوست نداشته باشد با یک پیروزی در ۹۰ دقیقه ۵ میلیون تومان پاداش بگیرد. می‌دانم که همه بازیکنان برای موفقیت مس تلاش کردند. آبشک هم که از داماش آمده بود عملکرد خوبی داشت.

رضایی در مورد اینکه تغییر ۴ سرمربی نشان از بی ثباتی در باشگاه مس می‌داد و این مسئله می‌تواند دلیل منطقی‌تری در سقوط باشد تا کم‌کاری دو بازیکن، در هر حال آنهایی که فوتبالی هستند این مسائل را بهتر متوجه می‌شوند. همه بازیکنان مس با تمام وجود تا لحظه آخر برای بقای تیم جنگیدند.

شیث رضایی در مورد اینکه فصل آینده به کدام تیم خواهد رفت، گفت: من اکنون ۲۹ سال و خورده‌ای دارم. روزی دست پروردگار است. در فصل گذشته به مس کرمان رفتم و از هر گونه حاشیه هم دوری کردم. باید ببینیم فصل آینده چه اتفاقی می‌افتد.

وی در مورد اینکه آیا هنوز به پرسپولیس هم فکر می‌کند، گفت: تا زمانی که سنم به من اجازه بدهد به حضور در پرسپولیس فکر می‌کنم. البته می‌خواهم بازیکن مفیدی برای این تیم باشم و حاضر نیستم به هر قیمتی در تیم بازی کنم.

مدافع سابق پرسپولیس در مورد نایب قهرمانی این تیم در فصل گذشته گفت: پرسپولیس همیشه مشکل داشته است. همواره مشکلات مالی و کسر امتیاز این باشگاه را تهدید کرده است. با این حال در همان فصل هم که ما قهرمان شدیم از پرسپولیس امتیاز کسر شد. با توجه به خریدهایی که پرسپولیس فصل گذشته انجام داد و بازیکنان خوبی که گرفت این تیم باید قهرمان می‌شد و نباید به نائب قهرمانی بسنده می‌کرد. پرسپولیس اگر مقابل راه‌آهن پیروز شده بود اکنون قهرمان بود.هوادار پرسپولیس قهرمانی می‌خواهد و با نائب‌قهرمانی و کسب سهمیه راضی نمی‌شود.

وی در مورد دستمزدهایی که بازیکنان پرسپولیس در این فصل گرفتند و خودروهایی که به آنها داده شد، گفت: فوتبالیست با توجه به زحمتی که می‌کشد هر پولی که می‌گیرد حلال است. به من هم ماشین دادند. یک خودروی سانتافه که حدود ۸۰ میلیون قیمت داشت. اما نه سند داشت نه پلاک و در نهایت هم رویانیان آمد و آن ماشین را از پارکینگ خانه من برد. در زمانی که من در پرسپولیس بودم و در زمان کاشانی یک سال سقف قرارداد ۵۰۰ میلیون تومان بود و یک سال هم ۳۵۰ میلیون تومان که کاشانی این سقف را رعایت کرد. من در ۸ سالی که در پرسپولیس بودم در مجموع ۸۰۰ میلیون تومان دستمزد نگرفتم.

وی ادامه داد: در زمان رویانیان ۴۹۰ میلیون تومان گرفتم که جریمه هم شدم. در سال اولی که در پرسپولیس بودم ۵۰ هزار تومان قراردادم بود. سال دوم ۱۳ میلیون تومان، سال سوم ۳۶ میلیون تومان. در مجموع هر چه حساب کردم در ۸ سال کمتر از ۸۰۰ میلیون از پرسپولیس پول گرفتم. باز هم تاکید می‌کنم بازی فوتبال سخت است و فوتبالیست هر پولی که می‌گیرد حلالش باشد.

رضایی در مورد اینکه مشکلش با دایی حل شده است یا نه، گفت: من مشکلی ندارم اما سوءتفاهم‌ها از طرف او همچنان ادامه دارد. دایی بامن مشکل دارد. من حاضر نیستم با پاچه‌خواری فوتبال بازی کنم. فوتبالیست‌هایی مثل من هم زیاد هستند که با سرمربی خود اختلاف پیدا می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391