برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: آقای کفاشیان! از مدیریت و حسابرسی چه می‌دانی؟

دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۰ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال مبنی بر بدهی ۶۰ میلیاردی پرسپولیس اظهارات تندی مطرح کرد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در جواب اظهارات علی کفاشیان مبنی بر بدهی باشگاه پرسپولیساظهار داشت: برادر محترم و عزیز جناب آقای کفاشیان! شما در مصاحبه امروزتان در وزارت ورزش اشاره به ۶۰ میلیارد بدهی باشگاه پرسپولیس کرده‌اید و گفته‌اید که این ناشی از عملکرد مدیران قبلی پرسپولیس است.

وی افزود: لذا شایسته است که به چند نکته توجه کنید. آیا شما در جریان بدهی ۶۰ میلیاردی پرسپولیس هستید؟ شما به چه استنادی اعلام کردید که این بدهی ۶۰ میلیارد است؟ جنابعالی از حسابرسی چه چیزی می‌دانید؟

رویانیان ادامه داد: آیا فراموش کردید یک گزارش مالی را در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال آنگونه فاجعه‌آمیز و فاجعه‌بار ارائه کردید که زبانزد خاص و عام شد و زبان‌تان بند آمده بود که جواب سوال‌ها را بدهید؟ آقای کفاشیان! آیا شما از مدیریت جز خنده چیز دیگری می‌دانید؟

رویانیان خاطرنشان کرد: جنابعالی به چه حقی پول‌های پشت پرده به برخی بازیکنان پرداخت کردید در حالی که هیچ کمکی به پرسپولیس نکردید. دبیرکل سابق کمیته المپیک یعنی آقای افشارزاده بهتر از هر کسی می‌داند که شما به عنوان دبیرکل اسبق کمیته المپیک چه بدهی‌هایی به بار آوردید و ثمره آن نتایج بسیار ضعیف در بازی‌های آسیایی بود. جناب آقای کفاشیان بنده امروز طی نامه‌ای رسمی از آقای خادم معاون وزیر ورزش و جوانان و همچنین علی پروین خواسته‌ام که یک نسخه از گزارش حسابرسی رسمی و قانونی را به اینجانب بدهند تا موضوع بدهی‌ها یا ارقامی که برای تخریب مدیران قبلی بارها مطرح شد برای مردم و هواداران شفاف شود.

مدیرعامل اسبق قرمزپوشان تأکید کرد: اگر چنین نکنند بنده گزارش رسمی مؤسسه حسابرسی کشور را که دو سال در طول مدیریت اینجانب صورت پذیرفته و بدهی‌های رسمی تمام مدیریت هایگذشته را منتشر خواهم کرد. خواهشمند است دیگر بر طبل توخالی بدهی‌های نجومی پرسپولیس نکوبید که با ارائه اسناد و مدارک روسیاه خواهید شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391