برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روشن: از بازیکن پول می گیرند تا به استقلال بیاید، نمونه اش ایمان موسوی!

یکشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۴۷ — آی اسپرت

باید ببینید شوالیه ای که پولها را داده و قراردادها را بسته اصلا می فهمد یا نه؟ آیا فهم فوتبالی اش اینقدر است که ارزش واقعی بازیکنان را بداند؟ به نظر من او فهم فوتبالی ندارد

حسن روشن

مصاحبه با حسن روشن ، حالا که رقم قراردادهای استقلالی‌ها منتشر شده می تواند جذاب باشد و پر از تیتر. او که هیمشه یکی از منتقدان فتح اله زاده بوده، این بار شمشیر را از رو برای او می بندد و در مورد قراردادهای بازیکنان استقلال می گوید:« این قراردادها مبارک بازیکنان و کادر فنی استقلال باشد. اینها که مقصر نیستند، مقصر کسی است که این پولها را به اینها می دهد.

اصلا باید ببینید واقعا این پولها را به بازیکنان می دهند یا برایشان چک می کشند؟ حتما برای پول دادن به بازیکنان شرط و شروطی هم دارند. مثلا اینکه اینقدرش مال تو و مقدار دیگرش مال...، به نظر من وزارت ورزش کار بسیار خوبی انجام داده و این موضوع کار اداره مالیات را هم راحت کرده.بازیکن داریم ۹۰۰ میلیون قرارداد بسته و فقط ۲۰۰ میلیون گرفته. باید مشخص شود بقیه پول جیب چه کسی می رود. »

روشن صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« باید ببینید شوالیه ای که پولها را داده و قراردادها را بسته اصلا می فهمد یا نه؟ آیا فهم فوتبالی اش اینقدر است که ارزش واقعی بازیکنان را بداند؟ به نظر من او فهم فوتبالی ندارد. برایتان مثال هم می زنم. یعقوب کریمی را خیلی راحت از دست دادند. بازیکنی که یکی از بهترین چپ پاهای ایران است. او را پرورش دادند اما فقط به خاطر ۵۰ میلیون از دستش دادند. آیا این نمونه نفهمیدن فوتبال و مدیریت نیست؟

اگر این آقای شوالیه پول را از جیب خودش می داد اینقدر ولخرجی می کرد؟ من از وزیر ورزش می خواهم خیلی سفت و سخت پای فتح اله زاده بایستد تا ببینیم می تواند ویرانه ای که خودش ساخته را آباد کند. او این همه بدهی به بار آورده و چک های بیخودی هم دست این و آن داده. باید خودش بماند و به این وضعیت سر و سمان دهد. البته که نمی تواند. او می خواست قهرمان بشود و برود و تمام این بی پولی‌ها و بدبختی‌ها را بیندازد گردن مدیرعامل بعدی اما خوشحال می شوم وزیر ورزش نگه اش دارد تا کمی مدیریت یاد بگیرد»

روشن درباره پشت پرده قراردادهای بازیکنان استقلال می گوید:« بیشتر قراردادهای بازیکنان استقلالشت پرده دارد. باور کنید یکسری از این بازیکنان پول هم داده اند تا به استقلال بیایند. حالا به چه کسی در آینده مشخص می شود. نمونه اش همین پارسال و بازیکنی به نام ایمان موسوی. چک او الان کجاست؟ همان امامزاده صالحی که قبل از بازیها، شوالیه به آنجا می رفت این بار با مردم بود تا این آقا و کارهایش رسانه ای شوند. باید به استقلالی‌ها تبریک گفت. چون این فضاحت باعث شد تا همه بدانند در باشگاه و بخش مدیریت چه خبر است. این آقا اصلا مدیریت بلد نیست. فقط چک می کشد و توپ در می کند. حالا بیاید و جواب بدهد. آیا می تواند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391